سبد خرید 0
بلاگ
مقالات
آموزش ها
اخبار

نکاتی درباره تزیین دسته گل عروس

هرچیزی که باید درباره ی داشتن ودرست کردن یک دسته گل خارق العاده ی عروس بدانید .
در اینجا برخی از فاکتورهای مهمی که باید در هنگام طراحی دسته گل عروسی خود در نظر داشته باشید، وجود دارد.
دسته گل عروسی شما نقطه مرکزی گل های عروسی شماست ( دسته گل یک وسیله جزیی است که همواره همراه با لباس زیبای شماست و در هر عکس حضور دارد . بنابراین باید از انتظارات شما فراتر باشد. اما چگونه می توانم یک دسته گل عالی بسازید؟ ) موضوع مهمی است این که شما بدانید چگونه به وضوح آنچه را که می خواهید توضیح دهید. علاوه بر این، آگاهی بیشتر شما در مورد انواع گل و جفت ها ، به شما این امکان را مدهد که دسته گل خود را سفارشی کنید . در اینجا، چهار جنبه که باید در هنگام انتخاب دسته گل عروس خود در نظر داشته باشید آمده است.


فصلی
گل ها وقتی که در فصل خود هستند، با کیفیت بهتری وجود خواهند داشت. دسته گل شما باید از گلهای تازه و رنگارنگ تشکیل شده باشد که در فصل خود باشند و به طور طبیعی رشد کنند نه گلهایی که به طور طبیعی رشد نمی کنند. آرایش فصلی گل ها نیزبه شما امکان کشف گلهایی که شما هرگز نمی دانستید که از آن ها می توانید لذت ببرید را می دهد . شما برای کشف گل های جدید فرصت بیشتری خواهید داشت و می توانید یک دسته گل بسیار منحصر به فرد ایجاد کنید.
هنگامی که شما یک تاریخ و یک گلفروشی مقرر کرده اید ، با گل آرای خود انواع گل های فصلیشان را چک کنید. از آنها درباره ی گلزارهایی که گل از آنها تهیه می کنند بپرسید و آنها می توانند اطلاعات بیشتری درباره گل ها از باغبان گلزار ها برای شما بگیرند . نمودار گل های فصلی را بررسی کنید، که به شما کمک خواهد کرد به طور مستقل تحقیق کنید و آگاهی درباره ی این که چه گلهایی میتوانند به در این روز بزرگ استفاده شوند،پیدا کنید.

تم
هنگامی که با گل آرایی که انتخاب کردید ملاقات می کنید، نمونه هایی از الهام گل عروسی خود را ارائه کنید. به عنوان مثال، اگر عروسی شما تم تمدن فیستا را داشته باشد، گل آرای شما می تواند دسته گل تان را با استفاده از پونه های(گل های صد تومانی) روشن رنگی طراحی کند که مفهوم سرزندگی وشادابی و پر جنب و جوشی و سرگرم کنندگی را همراه داشته باشد. عروسی های یکنواخت، کلاسیک وآرت دکو خواستار آرایش های ساده تر گل می باشند که با عناصر طراحی هندسی دکور شما تلفیق داشته باشد . در این مورد، دسته گل شما باید ساده باشد و دارای گلهایی باشد که بیشتر ساختار یافته اند مانند زنبق یا سون های سفید و رانونکولوس (زرد و سفید).


گل های مورد علاقه تان
به گل آرایتان گل های مورد علاقه خود را بگویید ،تا آنها آن گل هارا دردسته گل تان بگنجانید . عروسی نشانگر شخصیت شما و شخصیت همسر شماست؛ اطمینان حاصل کنید که شما به درستی آن را نشان می دهید. به یاد داشته باشید که کدام گل ها در زمان عروسی شما در دسترس هستند. به عنوان مثال، اگر شما یاس دوست دارید ، آنها در بهار در دسترس هستند .محل سکونت خود را نیز در نظر داشته باشید – بیشتر انواع گل ها می توانند در همه جا رشد کنند؛ با این حال، ممکن است در برخی مناطق نادر باشند. اگر قصد دارید گل هایتان را خود تان طراحی کنید، راحت ترین راه خرید آنلاین است. یک فروشگاه آنلاین به شما کمک می کند که آنچه را که در دسترس است مشاهده کنید و حتی می توانید نزدیکترین گل فروشی را پیدا کنید که می تواند طرح موردنظرتان را دست کنید . به عنوان مثال، اگر رزها لازم باشند، bfc می تواند آنها را مستقیم برایتان ارسال کند.

طرح رنگی
طرح رنگی دسته گل شما بسیار مهم است. اگر دسته گل عروسی شما با هریک از رنگ های موجود در عروسی شما ناسازگار باشد از زیبایی کلی عروسی کاسته می شود. شما همچنین نمیخواهید که دسته گلتان را با رنگهای روشن خیلی زیاد پر شود ، همتن طور که در عکسها زیادی دیده می شود. شما نیاز به یک تعادل رنگی و طبیعی دارید. و این فقط در مورد خود گل نیست که شما باید نگران باشید – در مورد پرکننده های دسته گل این نگرانی را فراموش نکنید، که همچنین می تواند با هر کدام از رنگ های لباس و یا دکوراسیون شما ناسازگار باشد. استفاده از گیاهان ونوار های رنگی ، طرح رنگ دلخواهتان را نشان دهید . شما می توانید این رنگ ها را به گل آرای خود خود نشان دهید و که او با آن رنگ ها دسته گل شما را درست کند . خارق العاده ترین دسته رنگی که باهم سازگارند Perfect Palette است که نمونه های عروسی واقعی زندگی را نشان می دهد. شما می توانیید از نمونه های دسته گل های عروس در سایت دیدن فرمایید. این دسته گل ها انواع مختلفی دارند که حتما می توانید در میان آن ها ،هری ک را که مطابق میلتان هست انتخاب کنید و یا یا انتخاب آن دسته گلی که به خواسته ی شما نزدیک است از ما خواستار تغییر ر آن شوید تا به آن چه می خواهید برسید. هم چنین شما می توانید دسته گل خود را خود طراحی کرده و از ما بخواهید که آن را برایتان درست کنیم .

ضمانت اصل بودن کالا تضمین بهترین قیمت پرداخت در محل سفارش آسان تحویل اکسپرس پرداخت 100% امن