سبد خرید 0
بلاگ
مقالات
آموزش ها
اخبار

نکاتی که باید در انتخاب دسته گل عروس دقت کنید

در انتخاب دسته گل عروسی خود به چه نکاتی دقت کنیم

یکی از مهم ترین مواردی که در عروسی به نظر می آید انتخاب دسته گل عروس است. بهتر است بدانید که چه سایز دسته گلی با لباس شما بیشتر همخوانی دارد.

اگر دوست دارید قسمت جلویی لباس شما خیلی به نظر بیاید دسته گل کوچکی را باید انتخاب کنید، اگر دامن لباس شما ساده و بدون طرح است دسته گل های آبشاری انتخاب مناسبی هستند سعی کنید گل هایی را انتخاب کنید که گل های همان فصل هستند. گل های فصل ، هم تازه تر و ارزان تر هستند ، وهم با محیط و آب و هوا نیز بیشتر سازگار هستند . دسته گل رُز برای تابستان، گل های نرگس و لاله برای بهار ، زنبق برای پاییز و نیلوفر برای زمستان بسیار مناسب هستند . گل هایی که برای دسته گل عروس انتخاب میشوند نباید به آسانی پژمرده شوند وباید بتوانند ساعتها بدون آب تازه ،شاداب و سرحال باقی بمانند . برای مثال گل های رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی ، ارکیده موارد خوبی به شمار می آیند . حتما در این مورد با گل آرای گل فروشی که انتخاب کرده اید مشورت کنید . دانستن معانی گل ها نیز در انتخاب دسته گل بسیار مهم است این که چه گلی را با چه مفهومی در دسته گل عروسیتان که یکی از مهم ترین رویداد های زندگیتان است انتخاب می کنید اهمیت فراوانی دارد. مثلا یاسمن نماد خوشی و لذت و ارکیده نماد عشق است.

دسته گل عروس یک وسیله ثابتدر شب و روز عروسی است. در عکس ها یا زمان ورود عروس داخل سالن ضیافت دسته گل عروس همیشه خودنمایی می کند پس باید در انتخاب و سفارش آن نهایت دقت و سلیقه به کار گرفته شود.

مدل دسته گل عروس می تواند یک مجموعه ی ساده با یک نوع گل باشد و یا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شود. به هر حال بهتر است درباره ی انتخاب گل های دسته گل عروس خود خوب فکر کنید، چون که یکی از ماندگارترین و مهم ترین خاطرات زندگی شما است. در سال های اخیر دسته گل رز پر طرفدار ترین دسته گل عروس بوده

گل، خود به تنهایی نماد هزاران معنی و مفهوم خاص است ومجموعه ای از آن ها در دسته گل عروس می‌تواند معنا و حس خاص و زیبایی را القا کند.

مدل دسته گلی که در دستان عروس قرار می‌گیرد اهمیت ویژه‌ای دارد، زیرا از ساعات اولیه عروسی تا آخرین لحظات آن همراه عروس است و همه به زیبایی این دسته گل توجه می کنند و آن توجه ها به سمت عروس را دوچندان می کند ؛ دسته گل عروس تا حد امکان باید با آرایش و لباس عروس همخوانی داشته باشد تا در زیباتر شدن او کمک کند. دسته‌ گل‌ها به شکل‌ های مختلفی می توانند دیزاین می‌‌شوند ، از قبل با مدل های مختلف آن آشنا شوید تا انتخاب درستی داشته باشید.

هر گلی که در مراسم وجود دارد مانند گل‌هایی که در سالن عروسی دیده می‌شوند و مخصوصأ دسته گل عروس ، نه تنها به مهمان ها حس خوبی را منتقل می کنند و بلکه در همه عکس‌ها و فیلم‌ها جلوه کرده و برای همیشه ثبت می‌شوند، وقتی که مهمان‌ها وارد سالن می‌شوند، اولین چیزی برای آن ها جلب توجه می کند گل‌هایی هستند که سالن با آن‌ها آراسته شده ودسته گل عروس وقتی عروس وارد میشود اولین چیزی است که در عروس جلب توجه می کند.
برای انتخاب دسته گل عروس باید زمان زیادی را صرف کنید . تا بتوانید یک هماهنگی متوازن بین لبا دسته گل لباس عروس لباس ساقدوس ها و آراسش عروس داشته باشید.

هماهنگی دسته گل با قد شما

دسته گل به قد شما وابستگی زیادی دارد پس در هنگام انتخاب قد خود را در نظر بگیرید . اگرشما از دسته افراد کوتاه قد هستید و یا جثه کوچکی دارید، از دسته گل عروس کوچکتر استفاده کنید و این به معنی نیست که از زیبایی دسته گل شما کاسته می شود . زیبایی و جذابیت یک دسته گل مربوط به طرح و مدل و هماهنگی گل های آن است.

اگر قد بلندی دارید و هم چنین جثه بزرگی دارید، حتما از دسته گل عروس بزرگتری استفاده کنید. برای جثه بزرگ دسته گل های بزرگ مناسب تر است و برای همخوانی با قد بلند از دسته گل عروس که دنباله دار است و حالت آبشاری دارد مناسب تر است این مدل دسته گل قد شما را بیشتر نمایان می کند .


رنگ دسته گل

هم چنین رنگ دسته گل باید با توجه به رنگ پوست و آرایش شما انتخاب شود ، به این معنا که اگر پوست شما روشن است نباید دسته گل عروس تیره انتخاب کنید ؛ رنگ شما مرده و بی روح می شود و برعکس. با توجه تم آرایشی که شما در نظر گرفته اید،رنگی مکمل آن برای دسته گل خود انتخاب کنید.به عنوان مثال برای تم رنگ صورتی دسته گل عروس صورتی تیره برای هماهنگی مناسب است.

حتما از گل آرای خود نظر به خواهید زیرا او در این کار تجربه ی زیلدی دارد، .اگر از رنگ ها و تناسب آنها برای انتخاب مدل دسته گل عروس سر در نمیارید. از گل آرای خود کمک بگیرید وحتما از او درخواست دیدن دسته گل هایی که قبلا درست کرده را بکنید. با توجه به تجربه زیادی که این افراد در این زمینه دارند ، می توانند بهترین ایده را با توجه به رنگ پوست شما و طرح لباس شما و جثه شما به شما بدهند.

 

انتخاب مدل دسته گل عروس

دسته گل ارکیده: عروس هایی که طبع گرم دارند، این گل را برای دسته گل عروس خود انتخاب می کنند. این گل در نظر همه زیباست . در دسته گل هایی که در حجم زیاد طراحی می شوند و دیزاین آن ها به صورت خاص و منحصر به فرد است از این گل استفاده میشود.

دسته گل رز: گل رز گلی زیبا و جذاب برای همه به حساب می آید. دسته گل عروس با گل رز نماد عشق و دوست داشتن است . همیشه گل رز را یکی از گل های انتخابی برای دسته گلتان در نظر بگیرید. معمولا از رز های نباتی صورتی و سفید در دسته گل عروس استفاده می شود

دسته گل لاله: معمولا افراد با سلیقه های مختلف همکی کل لاله را دوست دارند چون که در رنگ ها و اندازه های مختلف پرورش داده می شود.لاله گلی همیشه بهار و با نشاط است و در دسته گل عروس نماد محبت است

دسته گل لیلیوم: یکی از رایج ترین دسته گل ها در عروسی لیلیوم یا سوسن است به دلیل وجود انواع و نژاد های مختلف این گل . در تزیین ماشین عروس خیلی از این گل استفاده می شود . اما قیمت این دسته گل ها کمی زیاد است اگر تصمیم به استفاده از این گل در دسته گل عروس خود دارید نوع هلندی آن از همه بهتر است چون که نوع هلندی آن در برابر کم آبی و گرما دوام زیادی دارد. و به سبب آن دسته گل شما در طول جشن پژمرده نمی شود و همواره سرحال و شاداب است

دسته گل عروس پائونیا: اگر گل های بزرگ را دوست دارید ، پائونیاانتخاب خوبی برای شما است. پائونیا به گل صد برگ و یا صد تومنی معروف است و چون گل برگ های بزرگ و زیادی دارد این گل بزرگ است گلی است بسیار خوشبوو خوش رنگ که به صورت زیادی در دسته گل عروس استفاده می شود علاوه بر این ۲نوع دسته گل وجود دارد از این گل دسته گل های که تماما از پائونیا ساخته شده اندو دسته گلهایی که از ترکیب پائونیا با دیگر گل های میتوان خلق کرد.

دسته گل آلاله: ترکیبی از آلاله و گل رز، دسته گل عروس منحصر به فردی میشود. بزرگی و تعداد گل برگ های زیاد آلاله آن را زیبا کرده است. این گل در رنگ های مختلف زرد صورتی سفید می تواند در دسته گل عروس استفاده شوند.

دسته گل لیلی کالا: لیلی کالا نوعی نیلوفر است. ظرافت این گل نظر بسیاری از عروس ها را جلب می کند به خاطر حس لطیفی که منتقل می کند. خمیدگی و انحنای موجود در این گل ظرافت آن را دوچندان میکند. این گل در رنگ های و اندازه هایی متفاوتی وجود دارد

دسته گل گل مروارید: برای عروسی هایی که در فصل بهار یا تابستان است این گل می تواند انتخاب مناسبی است. گلی زیبا و گرم که انرژی زیادی به شما در جشن عروسی می دهد.

دسته گل ادریسی: به دلیل گل برگ های زیاد و درشت برای دسته گل بزرگ مناسب است. این گل در رنگ های صورتی، سفید، سبز، کبود و آبی موجود است

دسته گل یاسمن: معمولا از این گل برای تکمیل دسته گل و ترکیب آن با دیگر گل ها استفاده می شود. گلهای ظریف و ریز که در بین گل های درشت جای می گیرند تا فضاهای خالی را پر کنند.

ضمانت اصل بودن کالا تضمین بهترین قیمت پرداخت در محل سفارش آسان تحویل اکسپرس پرداخت 100% امن