سبد خرید 0
سبد گل بزرگ
حالت نمایش :
موجود سبد گل بزرگ

کد محصول: BFC-6747

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل بزرگ

1,540,000 تومان
سبد گل بزرگ با دیزایین گل های رز هلندی، داوودی ( کرزنتیا )، زنبوری، لیسیانتوس، السترومریا، ژیپسوفیلا ( عروس ) در این سبد بزرگ سفید رنگ یک جلوه شاد و خاص را ایجاد کرده است. این سبد گل در مراسم های شاد، مراسم های تولد، هدیه های ویژه و . . . مناسب می باشد. گل فروشی BFC با عرضه سبد گل های خاص و ویژه و دیزاین های خاص را با توجه به سفارشات شما عزیزان عرضه می نماید.
موجود سبد گل پایه دار

کد محصول: BFC-6721

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار

7,926,000 تومان
سبد گل پایه دار به صورت 2 طبقه که در هر 2 طبقه گلایل، آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس دیزاین شده است. این سبد گل به گونه ای دیزاین شده که مناسب هم مراسم های شاد و هم مراسم های تسلیت می باشد. سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمتر از 3 ساعت دیزاین و ارسال شود. یه خوبی که خرید آنلاین در گل فروشی BFC دارد اینست که قیمت ها با تخفیف ثبت می شود.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5301

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

1,500,000 تومان
سبد گل رز با 70 شاخه گل رزهلندی قرمز با چیندمان زیبا تزئین شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال کمتر از 3 ساعت می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل پایه دار نوین

کد محصول: BFC-3144

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار نوین

2,110,000 تومان
سبد گل پایدار با گل های لیلیوم سفید، آنتوریوم زرشکی، گلبهی، آلسترومریا، داوودی ( کرزنتیا ) سفید همراه با برگ های زینتی تزیین شده است. این سبد گل مناسب مراسم های نامزدی، عروسی، عقد، مراسم افتتاحیه و.... تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل پایه دار تاج دار

کد محصول: BFC-3142

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پایه دار تاج دار

3,700,000 تومان
سبد گل پایه دار با گل های گلایل سفید، آنتوریوم صورتی، لیلیوم صورتی همراه با برگ های زینتی تزِئین شده است. این سبد گل مناسب مراسم ختم و ترحیم جهت نشان دادن احترام و همدردی و... تزیین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل آنتوریوم و لیلیوم

کد محصول: BFC-3132

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل آنتوریوم و لیلیوم

938,000 تومان
سبد گل بزرگ با گل های آنتوریوم سفید - لب صورتی، آلسترومریا زرشکی، لیلیوم زرد در این سبد زرشکی رنگ تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل خواستگاری

کد محصول: BFC-3090

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل خواستگاری

4,045,000 تومان
سبد گل خواستگاری با گل های ارکیده سفید - سرخابی، آنتوریوم ارغوانی با برگ های زینتی درون این سبد چوبی به صورت ویژه تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل خواستگاری

کد محصول: BFC-3088

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل خواستگاری

1,390,000 تومان
سبد گل خواستگاری با گل های لیلیوم صورتی دو رنگ، آنتوریوم سفید - سرخابی، رزمینیاتوری صورتی با برگ های زینتی درون این سبد سفید رنگ تزئین شده است. این سبد گل مناسب جشن ها، مناسبت های خاص، سالگرد ازدواج، روز مادر، روز پدر، هدیه تولد و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل پاییزی

کد محصول: BFC-2966

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل پاییزی

720,000 تومان
سبد گل پاییزه با گل های گل رز هلندی، آلسترومریا، عروس ( ژیپسوفیلا )، داوودی ( کرزنیتا ) سفید، درون این سبد زیبا به صورت خاص تزئین شده است. این سبد گل مناسب خاص پسند ها، هدیه دادن، روز مادر و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل لیلیوم

کد محصول: BFC-2955

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل لیلیوم

805,000 724,500 تومان
سبد گل بزرگ با گل های لیلیوم سرخابی، آنتوریوم قرمز با برگ های زینتی درون این سبد زیبا تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل مجلسی

کد محصول: BFC-2897

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل مجلسی

1,686,000 تومان
سبد گل بزرگ با گل های ارکیده فلونوپسیس، آنتوریوم، لیلیوم اورینتال، رزمینیاتوری درون این سبد طلایی رنگ تزئین شده است. این سبد گل مناسب برای مراسم خواستگاری، تولد،عرض تبریک و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل لاکچری

کد محصول: BFC-2893

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل لاکچری

1,128,000 تومان
سبد گل ویژه با گل های ارکیده فلونوپسیس، آنتوریوم، لیلیوم اورینتال، داوودی مینیاتوری ( کرزنتیا ) با برگ های زینتی درون این سبد زیبا تزئین شده است. این سبد گل مناسب هدیه تولد، سالگرد ازدواج، هدیه شرکتی و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس