سبد خرید 0
جا حلقه ای
حالت نمایش :
موجود رومچی عروس

کد محصول: BFC-5441

فروشگاه باختر پونک

رومچی عروس

245,000 تومان
رومچی عروس با رزمینیاتوری سفید - قرمز به صورت زیبا دیزاین شده است.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-2433

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

735,000 تومان
سبد گل دارای نی با گل های آنتوریوم، ارکیده فلونوپسیس، رزهلندی سفید، غنچه لیلیوم،عروسک، برگ های زینتی که جا حلقه ای روی آن تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل بله برون

کد محصول: BFC-1891

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل بله برون

3,521,000 تومان
سبد گل دارای پارچه، جا حلقه با 12 شاخه آنتوریوم صورتی، 7 عدد گل لیلیوم اورینتال صورتی، 45 عدد گل ارکیده فلونوپسیس با استفاده از نی بامبو به صورت زیبایی به حالت طبقاتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده به کار رفته اند که اگر اسفنج را مرطوب نگه داریم گل ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. تمام وسایل و پارچه ها متعلق به مشتری می باشد.
موجود جعبه کادویی رز

کد محصول: BFC-1654

فروشگاه باختر سعادت آباد

جعبه کادویی رز

1,685,000 تومان
این جعبه کادویی با 60 شاخه رز هلندی زرشکی تزئین شده است و وسط جعبه برای جای حلقه لحاظ شده است. از اسفنج خارجی آبکش استفاده شده که باعث شده گلها به مدت هفت روز سالم مانده. رنگ جعبه قابل تغییر به سلیقه خودتان است که از قسمت کادوئی ها میتوانید انتخاب کنید . قیمت این جعبه میتواند بسته به سایز و نوع جعبه و همچنین نوع و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 1 ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.
موجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1239

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

1,969,000 تومان
گلدان گل با 8 شاخه آنتوریوم، 28 عدد گل ارکیده فلونوپسیس سفید خالدار، برگ و سنگ ریزه های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1162

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

743,000 تومان
سبد گل دارای جا حلقه دو طرف سینی با 6 شاخه رزهلندی گلبهی، 6 شاخه ارکیده دندریوم سفید و برگ تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل ارکیده دندریوم به دلیل وارداتی بودن همیشه موجود نیست، در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1157

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

1,145,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 14 عدد گل ارکیده فلونوپسیس، 4 شاخه ارکیده دندروبیوم تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. سینی برای مشتری می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1150

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

765,000 تومان
در این نمونه جا حلقه ای ، سینی که مشتری تهیه کرده است با6 شاخه ارکیده دندریوم سفید و سونیا تزئین شده است . گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این نمونه میتواند بسته به نوع و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 1 ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1149

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

785,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 6 عدد گل لیلیوم کرم، 6 شاخه ارکیده دندروبیوم سفید تزئین شده است . قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گلهای جایگزین استفاده کرد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1146

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

515,000 تومان
سبد گل دارای ظرف پایه دار با 3 شاخه ارکیده دندروبیوم سفید، 6 عدد گل لیلیوم، برگ های زینتی تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد. سینی برای مشتری می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1140

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

1,085,000 تومان
سبد گل دارای سینی با 16عدد گل ارکیده فلونوپسیس، ارکیده دندروبیوم تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.. سینی متعلق به مشتری می باشد.
موجود جا حلقه عروس

کد محصول: BFC-1137

فروشگاه باختر سعادت آباد

جا حلقه عروس

465,000 تومان
سبد گل دارای نی، جای حلقه با 4 عدد گل لیلیوم سفید، 2 شاخه ارکیده دندریوم سفید تزئین شده است. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این سبد کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد. در صورت سفارش می توان از گل های جایگزین استفاده کرد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس