سبد خرید 0
فضای سبز - دیوار سبز
حالت نمایش :
موجود تایمر دیجیتال آبیاری

کد محصول: BFC-5660

فروشگاه باختر سعادت آباد

تایمر دیجیتال آبیاری

1,075,000 تومان
موجود استند پلاستیکی دیوار سبز

کد محصول: BFC-5659

فروشگاه باختر سعادت آباد

استند پلاستیکی دیوار سبز

70,000 تومان
استند دیوار سبز از جنس پلاستیک مخصوص نگهداری گلدان دیوار سبز می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02122132695 تماس بگیرید.
موجود استند فلزی دیوار سبز

کد محصول: BFC-5658

فروشگاه باختر سعادت آباد

استند فلزی دیوار سبز

170,000 تومان
<p>استند دیوار سبز پنل دیوار سبز می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02122132695 تماس بگیرید.</p>
موجود اجرا دیوار سبز

کد محصول: BFC-5602

فروشگاه باختر سعادت آباد

اجرا دیوار سبز

0 تومان
اجرا دیوار سبز به همراه با کیفیت ترین روف گاردن، استند مخصوص روف گاردن، سیستم آبیاری اتوماتیک، تایمر آبیاری اتوماتیک قابل اجرا می باشد. با کمترین زمان نصب می شود با سیستم آبیاری اتوماتیک به همراه انواع گیاهان آپارتمانی و بیرونی می توان دیوار سبز را به اجرا در آورد. مناسب دکور داخل منزل، دکور شرکت ها و ادارت، راه پله منزل، راه پله شرکت ها و ادارت، لابی منزل و شرکت ها، دیوار حیاط، دیوار ساختمان، نمایشگاه ها و . . . می توان در هر مکانی دیوار سبز به اجرا در آورد. برای هماهنگی خرید، اجرا و اطلاعات کامل با شماره های دفتر 02122381130 - 02122381140 تماس حاصل فرمایید یا با شماره واتساپ 09023001140 - 09023001141 پیغام دهید.
موجود استند مخصوص گلدان دیوار سبز

کد محصول: BFC-5488

فروشگاه باختر سعادت آباد

استند مخصوص گلدان دیوار سبز

189,000 تومان
استند مخصوص نگهدارنده گلدان برای اجرا دیوار سبز می باشد. در حالت کلی دیوار سبز (Green wall ) محوطه‌ای سبز و عمودی است که می‌تواند بر روی دیوار یا حتی به صورت مستقل ایجاد شود. در هر متر مربع 24 عدد گلدان مخصوص به روی دو مش فلزی نصب می گردد که داخل گلدان امکان کاشت انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان مناسب فضای بیرون کاشته می شود و توسط آبیاری اتوماتیک انجام می شود. امروز دیوار سبز در همه مکان ها قابل اجراست و طرفداران زیادی دارد. همه ما ساقه‌های یاس، مو یا گیاهان رونده دیگر را بر روی دیوارهای خانه‌ها دیده‌ایم و متوجه زیبایی بی حد و حصر آن شده‌ایم. شاید احساس خوبی که این دیوارها به انسان داد باعث شد تا به فکر ایجاد آن به کمک اصول مهندسی در مکان‌هایی به جز باغچه‌های خانه‌های ویلایی بیفتد. همین شد که دیوار سبز مهمان آپارتمان‌ها، اداره‌ها و مکان‌های گوناگون زندگی امروز ما شد. دیوارهای سبز زنده مجموعه ای از گیاهان هستند که به صورت عمودی با استفاده از روش آبکشت، بر روی سازه‌هایی که می‌توانند آزادانه و یا به دیوارها متصل باشند، رشد می‌کنند ( قیمت ذکر شده مخصوص یک متر مربع است .). لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02122132695 - 09023001141 تماس بگیرید.
موجود پروژکتور گیاه ( 18w )

کد محصول: BFC-5273

فروشگاه باختر سعادت آباد

پروژکتور گیاه ( 18w )

585,000 تومان
موجود گلدان دیوار سبز کوچک (مدولار لوتوس)

کد محصول: BFC-5270

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان دیوار سبز کوچک (مدولار لوتوس)

30,000 تومان
گلدان دیوار سبز مدولار لوتوس برای تزئین انواع گیاهان می باشد. مناسب برای تزئین نما ساختمان، لابی، بالکن، ادارات، شرکت ها و . . . می باشد. یک فضای زیبا از دیوار سبز که آبیاری آن به صورت اتومات می باشد که با این روش آبیاری قطره ای آب مورد نیاز گیاه تامین می شود و همچنین در مصرف آب هم صرفه جویی می شود. سفارش خود را بصورت آنلاین سفارش دهید یا با شماره دفتر تماس گرفته شود تا سفارش شما را ثبت کنیم. همچنین می توانید در کنار اجرا آن سفارش گیاهان مورد نظرتان را به ما سپارید تا به صورت زیبا در این گلدان ها کاشته شود.
موجود گلدان دیوار سبز بزرگ ( مدولار کیوب )

کد محصول: BFC-5269

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان دیوار سبز بزرگ ( مدولار کیوب )

28,000 تومان
گلدان دیوار سبز مدل کیوب برای تزئین انواع گیاهان می باشد. دیور سبز را در هر مکانی می توان نصب و به اجرا در آورد. تزئین دیوار ساختمان، تزئین لابی، دفتر کار، مغازه ها و بانک ها و . . . می توان اسفاده کرد.
موجود گلدان دیوار سبز ( مدولار اسکیل )

کد محصول: BFC-5267

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان دیوار سبز ( مدولار اسکیل )

24,000 تومان
موجود دیوار سبز

کد محصول: BFC-2947

فروشگاه باختر سعادت آباد

دیوار سبز

0 تومان
دیوار سبز محصولی زیبا و منحصر به فرد می باشد. دیوار سبز بیشتر برای آپارتمان ها و شرکت ها که فضای حیاط خوبی برای باغچه گل ندارد و یا آپاتمان هایی که می خواهند به زیبایی بنا خود را بیشتر نشان دهند این محصول یکی از زیبا ترین و شیک ترین می بشاد. قیمت این محصول با توجه به اندازه دیواری، نوع گیاه و تعداد آن بر آورد می شود. وجود دیواری همانند این حس شادابی و سرزندگی را منتقل می کند و هر بیننده ای با دیدن آن انرژی مثبت بسیار زیادی را دریافت می کند . وجود این دیوار علاوه بر زیبایی که به وجود می آورد طبیعت را به فضای داخلی آورده و یک منظره چشم نواز ایجاد می کنند که هر روز با دیدن آن احساس آرامش می کنید.
موجود دیوار سبز

کد محصول: BFC-2946

فروشگاه باختر سعادت آباد

دیوار سبز

0 تومان
دیوار سبز که می توان در نما ساختمان، نمای لابی ساختمان، فروشگاه ها و ادارات و همچنین می توانید این محصول فقط در گوشه های آپارتمان کار شود تا بر زیبایی ساختمان خود بیشتر بیافزایید قیمت این محصول با توجه به اندازه دیواری که می خواهید بر روی آن این کار را انجام دهید و با توجه به نوع گیاهانی که برای این کار انتخاب می کنید و تعداد آن ها متغییر است. وجود دیواری همانند این حس شادابی و سرزندگی را منتقل می کند و هر بیننده ای با دیدن آن انرژی مثبت بسیار زیادی را دریافت می کند . ایجاد یک منظره چشم نواز که هر روز با دیدن آن حس آرامش به شما منتقل می شود و می تواند در اول صبح به شما انرژی زیادی را منتقل کند و عصر هنگامی که به خانه بر می گردید حس خستگی را از شما می گیرد.
موجود دیوار سبز

کد محصول: BFC-2945

فروشگاه باختر سعادت آباد

دیوار سبز

0 تومان
این دیوار سبز برای زیبایی نمای ساختمان نمای ویلاها و . . . کاربرد دارد قیمت این محصول با توجه به اندازه دیواری که می خواهید بر روی آن این کار را انجام دهید و با توجه به نوع گیاهانی که برای این کار انتخاب می کنید و تعداد آن ها متغییر است. با درست کردن این دیوار به ما اجازه دهید تا یک منظره چشم نواز و منحصر به فرد برای شما ایجاد کنیم که علاوه بر ایجاد زیبایی حس سرسبزی و سر زندگی را به ببیننده منتقل می کند.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;