سبد خرید 0
باکس گل شیشه ای
حالت نمایش :
ناموجود باکس گل رز مدل علاقه

کد محصول: BFC-5516

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل علاقه

300,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز با درپوش شفاف شیشه ای با گل های رزمینیاتوری قرمز رنگ با مارچوبه زبره به صورت زیبا تزئین شده است. مناسبت علاقه، علاقه ویژه به عشقتان، علاقه خاص به دوستتان، روز دختر، قدم نو رسیده، ولنتاین، هدیه کوچک، هدیه وفاداری، سالگرد ازدواج، هدیه به همسر و . . . می باشد. نظرات خوبتون در مورد این باکس بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع باکس آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و راهنمایی در مورد این باکس دارید بیان کنید.
ناموجود باکس گل ویژه

کد محصول: BFC-5477

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل ویژه

1,100,000 تومان
باکس گل شیشه ای مستطیلی شکل قرمز رنگ که دارای درپوش شفاف با گل های ارکیده فلونوپسیس سفید - بنفش، قرنفل سفید، رزمینیاتوری قرمز، لیسیانتوس سفید، آنمان سفید به صورت زیبا تزئین شده است. مناسب هدیه سالگرد ازدواج، هدیه به همسر، هدیه ویژه، هدیه به دوستان، هدیه روز عشق و . . . می باشد. با سفارش آنلاین آن در زمان و ساعتی که مدنظر شماست ارسال می شود. همچنین می توانید همراه آن متن هم در کنار آن ثبت کنید تا ارسال کنیم. برای مهم است نظرات خوبتون در مورد این باکس بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع باکس آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و راهنمایی در مورد این باکس دارید بیان کنید.
ناموجود باکس گل رز مدل اشتیاق

کد محصول: BFC-5474

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل اشتیاق

470,000 تومان
باکس گل رز شیشه ای کوچک دارای جعبه چوبی با مخمل مشکی و درپوش شفاف شیشه ای با گل های رزمینیاتوری قرمز به صورت زیبا تزئین شده است. مناسب ولنتاین، هدیه عالشقانه، هدیه روز دختر، هدیه روز پدر، هدیه تولد، هدیه کوچک و . . . می باشد. د. با سفارش آنلاین آن در زمان و ساعتی که مدنظر شماست ارسال می شود. همچنین می توانید همراه آن متن هم در کنار آن ثبت کنید تا ارسال کنیم. برای مهم است نظرات خوبتون در مورد این باکس بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع باکس آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و راهنمایی در مورد این باکس دارید بیان کنید.
ناموجود باکس گل ویژه مدل احساس

کد محصول: BFC-5473

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل ویژه مدل احساس

1,049,000 تومان
باکس گل ویژه شیشه ای بزرگ با جعبه چوبی روکش مخملی و درپوش شفاف با گل های رزهلندی نباتی روشن، رزمینیاتوری صورتی - نباتی روشن، قلم فور سفید، فریزیا سفید، ارکیده فلونوپسیس سفید، عروس ( ژیپسوفیلا ) سفید به صورت شیک با رنگ آمیزی بی نظیر تزئین شده است. مناسب هدیه عاشقانه، هدیه روز زن، هدیه روز مادر، هدیه رمانتیک، هدیه شیک و . . . می باشد. درون باکس با اسفنج آبکش مخصوص گل تعبیه شده تا گل ها تغذیه آب داشته باشند. در صورتی اتمام باکس از باکس های جایگزین دیزاین می شود. با سفارش آنلاین آن در زمان و ساعتی که مدنظر شماست ارسال می شود. همچنین می توانید همراه آن متن هم در کنار آن ثبت کنید تا ارسال کنیم. برای مهم است نظرات خوبتون در مورد این باکس بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع باکس آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و راهنمایی در مورد این باکس دارید بیان کنید.
ناموجود باکس گل رز مدل ولنتاین

کد محصول: BFC-5360

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل ولنتاین

390,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز دارای باکس شیشه ای با درپوش شیشه ای شفاف با گل های رزهلندی قرمز فوق ممتاز، ارکیده فلونوپسیس سفید با برگ های زینتی به همراه عروسک و گیفت های ولنتاین به صورت زیبا تزئین شده است. مناسب ولنتاین، هدیه رمانتیک، هدیه عاشقانه، هدیه روز دختر و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود باکس گل مدل ولنتاین

کد محصول: BFC-5359

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل مدل ولنتاین

420,000 تومان
باکس گل شیشه ای با درپوش شیشه ای شفاف با گل های رزهلندی فوق ممتاز، فریزیا قرمز با برگ ای زینتی به همراه عروسک و گیفت های ولنتاین تزئین شده است. مناسب هدیه ولنتاین، هدیه روز عشق، هدیه روز دختر، هدیه تولد و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود باکس گل مدل ولنتاین

کد محصول: BFC-5358

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل مدل ولنتاین

470,000 تومان
باکس گل شیشه ای با درپوش شیشه ای شفاف با گل های ارکیده فلونوپسیس، لیلیوم، عروس ( چیپسیلا ) با برگ های زینتی به همراه عروسک وگیفت های ولنتاین به صورت زیبا چیندمان شده است. مناسب ولنتاین، هدیه روز عشق، هدیه تولد، هدیه روز دختر و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود باکس گل رز مدل احساس

کد محصول: BFC-2990

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل احساس

756,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز به رنگ طلایی با گل رزهلندی لب صورتی فوق ممتاز به سبک کلاسیک دیزاین شده است. مناسب هدیه روز دختر، هدیه روز زن، به دوستان، هدیه شیک و ویژه و . . . می باشد. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال: زمان سفارش کمتر از 3 ساعت طول می کشد.
ناموجود باکس گل ارکیده

کد محصول: BFC-2974

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل ارکیده

1,845,000 تومان
باکس گل شیشه ای ارکیده مجلل با مولتی استایل طلایی سایز کوچک دیزاین شده با گل زیبای ارکیده فلونوپسیس صورتی - بنفش، زنبوری سفید - بنفش یک هدیه زیبا و ظریف تزئین شده است. مناسب هدیه شرکتی، هدیه به دوستان، هدیه خاص، هدیه مجلل، هدیه تشکر و . . . می باشد. در صورت اتمام رنگ باکس از رنگ های جایگزین استفاده می شود. گل هایی که فصلشون اتمام یافته موجود نیست، در این صورت گل های جایگزین تزئین می شود.
ناموجود باکس گل رز مدل علاقه

کد محصول: BFC-2783

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل علاقه

1,775,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز علاقه با گل رزهلندی قرمز به همراه برگ های شمشیری به سبک کلاسیک چیندمان شده است. مناسب ولنتاین، هدیه تولد، سالگرد ازدواج، هدیه عاشقانه، هدیه علاقه به عشقتان، هدیه علاقه به همسرتان، هدیه ویژه و . . . می باشد. گل فروشی باختر با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها سفارشات خاص شما را به اجرا در می آورد.
ناموجود باکس گل رز مدل عشق

کد محصول: BFC-2760

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل عشق

575,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز با باکس شیشه ای با گل رز هلندی قرمز فوق ممتاز به سبک کلاسیک به شکل زیبایی دیزاین شده است. مناسب روز ولنتاین، هدیه عاشقانه، هدیه شیک، هدیه کلاسیک، هدیه سالگرد ازدواج، هدیه به همسرتان و . . . می باشد. گل ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند که اگر اسفنج را مرطوب نگه داریم، گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود باکس گل رز مدل ابراز علاقه

کد محصول: BFC-2136

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز مدل ابراز علاقه

1,505,000 تومان
باکس گل شیشه ای رز شفاف با گل رزهلندی ممتاز به سبک کلاسیک به صورت زیبا دیزاین شده است. مناسب روز عشق، ولنتاین، هدیه تولد، هدیه به عشقتان، هدیه به همسرتان، هدیه روز مادر و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع باکس، اندازه باکس به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;