سبد خرید 0
گلدان گل ترحیم
حالت نمایش :
موجود گلدان گل سفید

کد محصول: BFC-5627

فروشگاه باختر پونک

گلدان گل سفید

356,000 تومان
گلدان گل سفید با گل های رز هلندی سفید، آنتوریوم سفید به همراه برگ های زینتی برای مراسم آشنایی، تولد و همچنین مراسم های یاد بود، ختم، همدردی با برگ آرایی خلوت در گل باختر پونک به سبک فانتزی دیزاین شده است.
موجود گلدان گل داوودی

کد محصول: BFC-2963

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل داوودی

405,000 تومان
گلدان گل با گل های داوودی ( کرزنیتا ) سفید، لیسیانتوس نباتی روشن، ژیپسوفیلا ( عروس ) سفید به صورت کپ دایره ای شکل دیزاین شده است. این گلدان گل مناسب برای مراسم های ترحیم، یاد بود، التیام دادن به بازماندگان و . . . می باشد. گل فروشی بی اف سی با دیزاین انواع گلدان گل، برای مراسم های خاص شما عزیزان را به اجرا در می آورد.
موجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1790

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

850,000 تومان
گلدان گل که حدود 20 عدد گل لیلیوم اورینتال سفید به صورت کپه ای تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود گلدان گل

کد محصول: BFC-968

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل

1,585,000 تومان
این نمونه که در عکس مشاهده می کنید همانند سبد گل تزیین شده که به جای سبد از جام شیشه ای به نام گیلاس در آن استفاده شده که گل آرایی روی این جام انجام شده. است. این جام از گل های لیلیوم سفید، آنتوریوم سبز، ارکیده دندربیوم سفید دیزاین شده است. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل دندربیوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد، در صورت سفارش از گل های جایگزین می توان استفاده کرد. انواع جام گل در گل فروشی BFC دیزاین می شود.
ناموجود گلدان آنتوریوم سفید

کد محصول: BFC-5633

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان آنتوریوم سفید

500,000 تومان
<p>آنتوریوم به رنگ سفید یک گیاه آپارتمانی که با نگهداری درست می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد. این گیاه در رنگ های مختلف عرضه می شود.</p> <p>&nbsp;</p> <p><a href="https://www.google.com/">https://www.google.com/</a></p> <p><a href="http://instagram.com/bfc_ir">instagram.com/bfc.ir</a></p> <p><a href="https://www.pinterest.com/korosh4070/_created/">pinterest BFC</a></p> <p>&nbsp;</p>
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-5499

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

1,380,000 تومان
<p>گلدان گل شیشه ای گرد شکل با گل های ارکیده فلونوپسیس سفید، آنتوریوم سفید، پسته دریایی سبز، آلیوم بنفش با برگ های زینتی درون گلدان شیشه ای به همراه سنگریزه های زیبا تزئین شده است. مناسب مراسم های شاد و ترحیم، هدیه تولد، یاد بود، همدردی، هدیه سالگرد ازدواج و . . . مختلف می باشد.</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <hr /> <p>&nbsp;<a href="https://www.google.com/?hl=fa" target="_blank">Google</a>&nbsp; /&nbsp;<a href="https://www.amazon.com/s?k=flower&amp;ref=nb_sb_noss_1" target="_blank">amazon</a>&nbsp; /&nbsp;<a href="https://www.alibaba.com//trade/search?fsb=y&amp;IndexArea=product_en&amp;CatId=&amp;SearchText=flower" target="_blank">alibaba</a>&nbsp;&nbsp;/&nbsp;<a href="https://www.fromyouflowers.com/" target="_blank">Flowers</a>&nbsp;</p> <hr /> <p><strong>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.instagram.com/bfc_ir/" target="_blank">اینستاگرام bfc </a>&nbsp; &nbsp;&nbsp;<a href="https://www.pinterest.com/korosh4070/_created/" target="_blank"> پینترست bfc</a>&nbsp; &nbsp;&nbsp;<a href="https://wa.link/1dnbyj" target="_blank"> واتساپ bfc</a></strong></p> <hr /> <p>&nbsp;</p> <hr />
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-2748

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

1,210,000 تومان
گلدان گل با گل های ارکیده سفید، برگ های زینتی تزئین شده است.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-2180

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

860,000 تومان
گلدان گل با 5 شاخه رزهلندی سفید، 10عدد گل ارکیده فلونوپسیس، برگ و سنگ ریزه های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1671

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

420,000 تومان
گلدان گل با گل های آنتوریوم، برگ و سنگ ریزه های زینتی تزئین شده است. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان گل

کد محصول: BFC-1598

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل

421,000 تومان
گلدان گل با گل های رز هلندی سفید، لیلیوم سفید، آنتوریوم سفید، با برگ های تزیینی درون این گلدان شیشه ای به صورت خاص تزیین شده است. این گلدان گل مناسب برای مراسم های شاد و ترحیم می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان گل

کد محصول: BFC-1524

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل

1,210,000 تومان
این کار با 20 عدد گل ارکیده فلونئوپسیس به همراه برگ های کوردلین تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این گلدان میتواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 1 ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1518

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

440,000 تومان
گلدان گل با گل ارکیده سیمبیدیوم، برگ و سنگ ریزه ها زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;