سبد خرید 0
گلدان گل ترحیم
حالت نمایش :
موجود گلدان آنتوریوم سفید

کد محصول: BFC-5633

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان آنتوریوم سفید

500,000 360,000 تومان
آنتوریوم به رنگ سفید یک گیاه آپارتمانی که با نگهداری درست می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد. این گیاه در رنگ های مختلف عرضه می شود.
موجود گلدان گل سفید

کد محصول: BFC-5627

فروشگاه باختر پونک

گلدان گل سفید

216,000 تومان
گلدان گل سفید با گل های رز هلندی سفید، آنتوریوم سفید به همراه برگ های زینتی برای مراسم آشنایی، تولد و همچنین مراسم های یاد بود، ختم، همدردی با برگ آرایی خلوت در گل باختر پونک به سبک فانتزی دیزاین شده است.
موجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-5499

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

958,000 تومان
گلدان گل شیشه ای گرد شکل با گل های ارکیده فلونوپسیس سفید، آنتوریوم سفید، پسته دریایی سبز، آلیوم بنفش با برگ های زینتی درون گلدان شیشه ای به همراه سنگریزه های زیبا تزئین شده است. مناسب مراسم های شاد و ترحیم، هدیه تولد، یاد بود، همدردی، هدیه سالگرد ازدواج و . . . مختلف می باشد.
موجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-2180

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

690,000 تومان
گلدان گل با 5 شاخه رزهلندی سفید، 10عدد گل ارکیده فلونوپسیس، برگ و سنگ ریزه های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود گلدان گل

کد محصول: BFC-968

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل

1,417,000 تومان
این نمونه که در عکس مشاهده میکنید همانند سبد گل تزیین شده که به جای سبد از جام شیشه ای به نام گیلاس در آن استفاده شده که گل آرایی روی این جام انجام شده.و از 8 شاخه لیلیوم ، 6 شاخه آنتریوم و 8 شاخه ارکیده دندریوم در این جام استفاده شده و ارتفاع این جام تزیین شده متوسط بوده ولی بسیار پر گل تزیین شده.گلها و برگها در داخل اسفنج خارجی آبکش کار شده اند که این نوع اسفنج به دلیل اینکه آب را در داخل خود نگه میدارد به همین دلیل باعث میشود گلها مدت بیشتری سالم بمانند زیرا آب مورد نیاز خود را از اسفنج خارجی میگیرند. قیمت این گلدان میتواند بسته به نوع گلدان و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 2ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.گل دند ریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمیباشد . در صورت سفارش از گلهای جایگزین میتوان استفاده کرد
ناموجود گلدان گل داوودی

کد محصول: BFC-2963

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل داوودی

325,000 تومان
این گلدان داوودی سفید محصولی زیبا و منحصر به فرد از فروشگاه BFC می باشد که با تازه ترین گلها برای شما عزیزان آماده سازی شده است. قیمت این سبد گل می تواند با توجه به نوع و اندازه سبد و تعداد گل های به کار رفته متغییر باشد. و شما باسفارش آن می توانید آن را در هر جایی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. گل داوودی در قرن ها گذشته در یونان نماد طلا بوده و یک گل بسیار با ارزش شمرده می شده . گل داوودی در این روزها نماد طول عمر و سلامتی است وقتی آن را به کسی هدیه می دهید یعنی این که آن شخص برای شما فرد بسیار مهم و فوق العاده و دوست بی نظیری است و شما برای او آرزو طول عمر و سلامتی دارید.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-2748

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

1,075,000 تومان
گلدان گل با گل های ارکیده سفید، برگ های زینتی تزئین شده است.
ناموجود گلدان گل

کد محصول: BFC-1598

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل

275,000 تومان
گلدان گل چوبی با گل های داوودی ( کرزنتیا ) سفید، فریزیا سفید به صورت کپه ای تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1515

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

465,000 تومان
گلدان گل استوانه ای با گل شیپوری تزئین شده است.
ناموجود گلدان گل شیشه ای

کد محصول: BFC-1156

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شیشه ای

527,000 تومان
گلدان گل با 6 شاخه آنتوریوم، 6 شاخه شیپوری، برگ های زینتی به صورت وحشی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل، نوع گلدان، اندازه گلدان به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس