سبد خرید 0
گلدان گل
حالت نمایش :
موجود گلدان آنتوریوم سفید

کد محصول: BFC-5633

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان آنتوریوم سفید

500,000 360,000 تومان
آنتوریوم به رنگ سفید یک گیاه آپارتمانی که با نگهداری درست می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد. این گیاه در رنگ های مختلف عرضه می شود.
موجود جام گل ویژه

کد محصول: BFC-5610

فروشگاه باختر سعادت آباد

جام گل ویژه

1,434,000 1,290,600 تومان
جام گل ویژه با گل های آنتوریوم سفید -سرخابی، رزهلندی لب ماتیکی، رز مینیاتوری صورتی، قرنفل سفید، ژیپسوفیلا ( عروس ) سفید، لیلیوم زرشکی، ورونیکا سفیدبا برگ آرایی زیبا با جام طلایی تزئین شده است. ارسال این محصول رایگان می باشد.
موجود گلدان گل بهاره

کد محصول: BFC-4219

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل بهاره

325,000 308,750 تومان
گلدان گل سرامیکی با گل های داوودی (کرزنتیا ) صورتی، لیسیانتوس لب بنفش با گل های خشک به همراه برگ های زینتی به صورت زیبا تزئین شده است. ارتفاع این گلدان حدود 25 سانتی متر است اسفنج به کار رفته در این سبد اسفنج خارجی آب کشیده بوده که گل ها و برگ ها داخل آن کار شده اند که اگر این اسفنج را مرطوب نگه داریم گل ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع گلدان و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان ورزیا

کد محصول: BFC-5606

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان ورزیا

750,000 تومان
گلدان ورزیا یک گیاه خاص و زیبا که نیازی به نور زیاد ندارد و هفته ای 2 بار آبیاری برای آن کافی می باشد. این گلدان به صورت محدود با تخفیف ویژه ارائه شده است.
ناموجود گلدان گل موگه

کد محصول: BFC-2604

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل موگه

1,200,000 تومان
گل موگه یا گل برفی در هوا گرم، فضا را آکنده می کند. روی هر ساقه موگه خوشه ای شامل ۶ تا ۱۰ گل زنگوله ای شکلِ کوچک با گلبرگ های سفید وجود دارد. موگه معمولاً به رنگ سفید وجود دارد. گل فروشی باختر، با تازه ترین گل ها و بهترین دیزاینرها در خدمت مشتریان می باشد.
ناموجود گلدان گل

کد محصول: BFC-5245

فروشگاه باختر پونک

گلدان گل

364,000 291,200 تومان
گلدان گل با گل های داوودی مینیاتوری ( کرزنتیا مینیاتوری ) سبز - بنفش، لیسیانتوس صورتی، قرنفل قرمز - سفید بهاره تزئین شده است.
ناموجود گلدان گل بهاره

کد محصول: BFC-3026

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل بهاره

305,000 274,500 تومان
گلدان گل سرامیکی با گل های فریزیا قرمز، داوودی ( کرزنتیا ) صورتی - بنفش، رزهلندی ممتاز زرد، میخک سفید با برگ های زینتی به صورت کپه ای تزئین شده است. طول این محصول 30 سانتی متر است. اسفنج به کار رفته در این سبد اسفنج خارجی آب کشیده بوده که گل ها و برگ ها داخل آن کار شده اند که اگر این اسفنج را مرطوب نگه داریم گل ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع گلدان و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
ناموجود گلدان  گل شاد

کد محصول: BFC-2969

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل شاد

300,000 270,000 تومان
این باکس گل شاد محصولی زیبا و منحصر به فرد از فروشگاه BFC می باشد که با تازه ترین گلها برای شما عزیزان آماده سازی شده است. قیمت این سبد گل می تواند با توجه به نوع و اندازه سبد و تعداد گل های به کار رفته متغییر باشد. و شما باسفارش آن می توانید آن را در هر جایی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. یک گلدان شاد که حس شادابی و سر زندگی را با رمگ گرمی که دارد منتقل می کند. تم رنگی جذاب صورتی بنفش که گل های میخک و داوودی آن را ایجاد کرده یک محصول زیبا و با قیمت مناسب . اگر می خواهید گلدان گلی زیبا ساده و با قیمت مناسب خریداری کنید این گلدان مناسب بوده و با توجه به زیابیی که دارد قیمت مناسبی دارد.
ناموجود گلدان گل فانتزی

کد محصول: BFC-2954

فروشگاه باختر سعادت آباد

گلدان گل فانتزی

1,555,000 1,399,500 تومان
این گلدان داوودی محصولی زیبا و منحصر به فرد از فروشگاه BFC می باشد که با تازه ترین گلها برای شما عزیزان آماده سازی شده است. قیمت این سبد گل می تواند با توجه به نوع و اندازه سبد و تعداد گل های به کار رفته متغییر باشد. و شما باسفارش آن می توانید آن را در هر جایی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. ممکن است بعضی از گلها این محصول در همه فصول نباشد که محصولی با همان ارزش جایگزین می گردد. یک دسته گل شیک و لاکچری با گل های رز و ارکیده مناسب برای مراسم های مختلف مثل خواستگاری و بله برون و.... .
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس