سبد خرید 0
سبد گل تفت
حالت نمایش :
موجود سبد گل رومیزی ویژه

کد محصول: BFC-6728

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی ویژه

1,335,000 تومان
سبد گل رومیزی سفارشی به نام پدر با گل های داوودی و رز هلندی به صورت خاص تزیین شده است. این سبد گل برای یک مراسم خاص و ویژه به یاد پدر تزیین شده است. این سبد گل مناسب برای مراسم های ویژه و خاص، ترحیم، یاد بود، یاد خاطره و . . . می باشد. با خرید آنلاین هم شما می توانید سفارشات خاص و ویژه را از فروشگاه BFC خرید نمایید.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6727

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

1,090,000 تومان
در این سبد گل که به سبک رومیزی دیزاین شده مناسب برای مراسم های ختمی، ترحیم، تسلیت و . . . می باشد. در این سبد گل رومیزی با گل های گلایل، لیلیوم، داوودی با برگ های تزیینی دیزاین شده است. با خرید آنلاین این سبد گل از هدر دادن وقت خود جلوگیری کنید.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6726

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

1,737,000 تومان
این سبد گل مخصوص دیزاین رو میز می باشد یا روی جام می توان دیزاین کرد. این سبد گل رومیزی مناسب مراسم های ختم، ترحیم، تسلیت و . . . می باشد. این سبد گل با گل های مریم، آنتوریوم، لیلیوم، داوودی با برگ های تزیینی دیزاین شده است. در این سبد گل از اسفنج آبکش استفاده شده تا آب مورد نیاز گل ها تامین شود و گل ها سرحال باشند. شما می توانید به صورت آنلاین این سبد گل را سفارش داده تا ما در کمتر از 3 ساعت دیزاین و ارسال نماییم.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6725

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

2,123,000 تومان
سبد گل رومیزی مخصوص مراسم های ترحیم و تسلیت دیزاین شده است. این سبد گل با دیزاین گل های مریم، آنتوریوم، لیلیوم، داوودی، لیسیانتوس که همگی به رنگ سفید تزیین شده است. یکی از التیام بخش ترین و آرامش ترین رنگ در گل ها رنگ سفید می باشد که بیشتر در مراسم های ترحیم و تسلیت استفاده می شود. البته این نوع رنگ در مراسم های شاد هم استفاده می شود. با خرید آنلاین این سبد گل رومیزی می توانید در مراسم خود شرکت کنید ما برایتان در زمان کمتر از 3 ساعت ارسال می نماییم.
موجود سبد گل رومیزی ترحیم

کد محصول: BFC-6724

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی ترحیم

740,000 تومان
در این سبد گل رومیزی گل های آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس، داوودی به همراه برگ های تزیینی به صورت خاص دیزاین شده است. این سبد گل مناسب مراسم های ترحیم، تسلیت، یاد بود، ابراز تاسف و . . . می باشد. شما با سفارش آنلاین این سبد گل می توانید در کمتر از 3 ساعت محصول خود را در مراسم خود تحویل بگیرید.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6723

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

1,534,000 تومان
سبد گل رومیزی با دیزاین گل ها ی گلایل، آنتوریوم، لیلیوم، لیسیانتوس، داوودی به همراه برگ های زینتی به صورت ویژه تزیین شده است. با این سبد گل می توانید در مجالس این سبد گل را روی میز قرار داده تا جلوه بیشتری را به مجلس خود داشته باشید. این سبد گل مناسب مجالس ترحیم، تسلیت، یاد بود، ابراز تاسف و . . . می باشد. خرید آنلاین در گل فروشی BFC نسبت به حضوری تخفیف روی گل ها و مدت زمان کمتر و کیفیت بیشتر می باشد.
موجود سبد گل رومیزی ترحیم

کد محصول: BFC-6722

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی ترحیم

2,020,000 تومان
با یک سبد تفت و اسفنج آبکش به همراه گل های آنتوریوم، لیلیوم، داوودی، لیسیانتوس و برگ های زینتی یک سبد گل رومیزی مخصوص ختمی دیزاین شده است. این سبد گل رومیزی مناسب برای مراسم های تم، تسلیت، ترحیم و . . . می باشد. با خرید آنلاین انواع سبد گل رومیزی با توجه به مراسمی که دارید در فروشگاه BFC سفارش دهید ما کمتر از 3 ساعت ارسال می نماییم.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6720

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

2,313,000 تومان
سبد گل با سبد تفت به همراه اسفنج و برگ های زینتی با دیزاین گل های گلایل، مریم، آنتوریوم، لیلیوم، رز هلندی، ژیپسوفیلا ( عروس ) یک سبد گل رومیزی ویژه ایجاد شده است. این سبد گل رومیزی مناسب مراسم های ترحیم، ختم، تسلیت و . . . می باشد. با خرید آنلاین این سبد گل در کمتر از 3 ساعت آماده و به مراسم شما ارسال می شود.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-6717

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

1,350,000 تومان
سبد گل رومیزی به شکل حلقه با گل های رز هلندی، لیسیانتوس، السترومریا، ورونیکا، زنبوری به صورت ویژه و خاص تزیین شده است. این سبد گل مناسب برای مراسم های خاص و ویژه، تولد ها، افتخارات، یاد بود و . . . می باشد. شما با خرید آنلاین این سبد گل رومیزی می توانید جلوه زیبایی که مراسم خود دهید. دیزاین آن و ارسال آن کمتر از 3 ساعت زمان می برد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5671

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

975,000 تومان
سبد گل رز رومیزی با گل رزهلندی با برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. نظرات خوبتون در مورد این سبد گل بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع سبد آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و . . . بیان کنید.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-5667

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

2,176,000 تومان
سبد گل رومیزی با گل های آنتوریوم سبز سرخ، لیلیوم سفید سرخابی، ارکیده فلونوپسیس سفید، لیسیانتوس سفید به صورت ویژه تزئین شده است. این سبد گل با توجه به تعداد گل و نوع گل قیمت آن تغییر می کند.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-2752

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,476,000 تومان
سبد گل مناسب خواستگاری می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس