سبد خرید 0
سبد گل تفت
حالت نمایش :
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5671

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

980,000 تومان
سبد گل رز رومیزی با گل رزهلندی با برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. نظرات خوبتون در مورد این سبد گل بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع سبد آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و . . . بیان کنید.
موجود سبد گل رومیزی

کد محصول: BFC-5667

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رومیزی

1,855,000 تومان
سبد گل رومیزی با گل های آنتوریوم سبز سرخ، لیلیوم سفید سرخابی، ارکیده فلونوپسیس سفید، لیسیانتوس سفید به صورت ویژه تزئین شده است. این سبد گل با توجه به تعداد گل و نوع گل قیمت آن تغییر می کند.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-2752

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,354,000 تومان
سبد گل مناسب خواستگاری می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-2491

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,103,000 تومان
سبد تفت با گل های لیلیوم اورینتال، آنتوریوم، برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-2390

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,841,000 تومان
سبد تفت با گل های آنتوریوم، گل های لیلیوم سفید، ارکیده دندروبیوم تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-1979

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,015,000 تومان
سبد گل با 25 شاخه شب بو، 10شاخه گلایول، 4 شاخه لیلیوم سفید با برگ های کشیده استر تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-1978

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,077,000 تومان
سبد گل با 20 شاخه شب بو، 20 شاخه گلایول، 6 شاخه آنتوریوم همراه با تور مشکی، برگ های کشیده سیکاس، استر تزئین شده است. مناسب مراسم ترحیم، همدردی و . . . است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل شب بو گل فصلی که همیشه موجود نیست، جهت سفارش می توان از گلهای جایگزین استفاده کرد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-1774

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

920,000 تومان
سبد گل دارای گل رز سفید و برگ تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت ترحیم

کد محصول: BFC-845

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت ترحیم

1,515,000 تومان
سبد گل دارای 30 شاخه گل مریم، 10 شاخه شیپوری، لیسیانتوس سفید تزئین شده است. مناسب مراسم ترحیم و . . . می باشد. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل

کد محصول: BFC-432

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل

1,265,000 تومان
سبد گل رز رومیزی با 70 شاخه گل رز قرمز تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند، اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل این محصول کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-388

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,650,000 تومان
سبد گل رومیزی با گل های لیلیوم اورینتال، ارکیده، آنتوریوم، برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود سبد گل تفت

کد محصول: BFC-384

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل تفت

1,220,000 تومان
سبد گل رومیزی با گل های لیلیوم اورینتال، آنتوریوم تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس