سبد خرید 0
سبد گل رز
حالت نمایش :
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5671

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

975,000 تومان
سبد گل رز رومیزی با گل رزهلندی با برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. نظرات خوبتون در مورد این سبد گل بیان کنید. نظرتون در مورد دیزاین و نوع گل ها نوع سبد آن و قیمت آن و نحوه خرید آن و . . . بیان کنید.
موجود سبد گل شاد متوسط

کد محصول: BFC-5630

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل شاد متوسط

1,240,000 تومان
سبد گل چوبی سایز متوسط با گل های رز هلندی قرمز، ارکیده فلونوپسیس سفید، لیسیانتوس سفید، ورونیکا سفید، داوودی ( کرزنتیا ) سفید، ژیپسوفیلا ( عروس ) سفید به صورت ویژه تزئین شده است. با دیزاین 2 رنگ متضاد قرمز و سفید یک حس شادابی و شادی در ذهن بوجود می آید مناسب برای هدیه تولد، هدیه به بهترین دوستان، هدیه سالگرد ازدواج، هدیه روز مادر و همچنین هدیه زیبا برای پدران عزیز و . . . می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل کوچک مدل ملایم

کد محصول: BFC-5629

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل کوچک مدل ملایم

540,000 تومان
سبد گل متوسط از جنس چوبی با گل های رز هلندی زرد، لیسیسانتوس سفید، زنبوری سفید به صورت خاص که با دیدین آن ذهن آدمی آرامش می گیرد. مناسب هدیه به دوستان، هدیه روز مادر، هدیه روز پدر، هدیه خاص و ویژه و . . . می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5306

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

600,000 تومان
سبد گل رز با 20 شاخه گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز با برگ های دراسنا، کوردیلین، لیندا ( نخل دم اسبی ) با چیندمان گل و برگ های زینتی یک دیزاین زیبا ایجاد شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال: زمان سفارش کمتر از 3 ساعت طول می کشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5305

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

1,350,000 تومان
سبد گل رز با گل رزمینیاتوری با چندمان زیبا تزئین شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال: زمان سفارش کمتر از 3 ساعت طول می کشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5304

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

1,050,000 تومان
سبد گل رز با 40 شاخه گل رزهلندی فوق ممتاز با برگ آرایی زیبا تزئین شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال: زمان سفارش کمتر از 3 ساعت طول می کشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5303

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

1,290,000 تومان
سبد گل رز با 60 شاخه گل رزهلندی فوق ممتاز لب ماتیکی به زیبایی تزئین شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال کمتر از 3 ساعت می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5301

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

1,500,000 تومان
سبد گل رز با 70 شاخه گل رزهلندی قرمز با چیندمان زیبا تزئین شده است. اسفنج به کار رفته اسفنج مخصوصی که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. زمان ارسال کمتر از 3 ساعت می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-5276

فروشگاه باختر پونک

سبد گل رز

735,000 تومان
سبد گل رز با گل رز با برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گلل رز

کد محصول: BFC-5241

فروشگاه باختر پونک

سبد گلل رز

969,000 تومان
<p>سبد گل رز با گل رز قرمز - سفید - زرد - صورتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.</p>
موجود سبد گل رز

کد محصول: BFC-3188

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز

670,000 تومان
سبد گل رز دارای سبد حصیری با گل های رزهلندی، داوودی، قرنفل، برگ و گل های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
موجود سبد گل رز هلندی و مینیاتوری

کد محصول: BFC-3158

فروشگاه باختر سعادت آباد

سبد گل رز هلندی و مینیاتوری

930,000 تومان
سبد گل رز دارای سبد حصیری استوانه ای با 30 شاخه گل رزهلندی قرمز، 2 دسته گل رزمینیاتوری نارنجی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. ارسال این محصول به صورت رایگان می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس