سبد خرید 0
انواع درختچه
حالت نمایش :
موجود فضای سبز( ویلا در قیطریه )

کد محصول: BFC-2006

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز( ویلا در قیطریه )

0 تومان
ویلا در قیطریه - اجرا 95 پروژه دیزاین و هرس کاری و گل کاری به همراه کود کاری می باشد. می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را کاملا راهنمایی کنند. هم طراحی و هم اجرا باغچه خانگی، ویلا، آپارتمان خود را انجام می دهیم.
موجود افرا قرمز

کد محصول: BFC-1459

فروشگاه باختر سعادت آباد

افرا قرمز

648,000 تومان
موجود شمشاد طلایی

کد محصول: BFC-1458

فروشگاه باختر سعادت آباد

شمشاد طلایی

1,080,000 تومان
موجود فضای سبز

کد محصول: BFC-1428

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز

0 تومان
طراحی و اجرا فضای سبز باغچه خانگی، ویلا، آپارتمان، شهری را به اجرا در میاوریم
موجود فضای سبز ( شهرک غرب )

کد محصول: BFC-1270

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز ( شهرک غرب )

0 تومان
اگر فضای کمی دارید و دوست دارید طبیعت در فضای خانه خود داشته باشید گل باختر با طراحی زیبا یک کار خاص و شیک را براتون به اجرا در می آورید.
موجود فضای سبز ( شهرک غرب )

کد محصول: BFC-1269

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز ( شهرک غرب )

0 تومان
پروژه اجرا شده در ویلا یک مشتری عزیز در منطقه شهرک غرب انجام شده است. اجرا و طراحی فضای سبز، متناسب با محیط و صلیقه ی شما از لحاظ نوع درختان، گل ها، گیاهان، خاک و کود مناسب و تزئینات زیبا به اجرا در می آوریم.
موجود فضای سبز

کد محصول: BFC-975

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز

0 تومان
دیزاین فضای سبز با طراحی های انواع مجسمه ها از جنس شاخه، چوب ، گیاه و کاشت انواع درختچه ها و گیاهان سبز به صورت زیبا تزئین شده است. می توانیم هر طرحی که بخواهید برای باغچه و فضای سبزتان طراحی کنیم تا یک فضای زیبا و شیک داشته باشید. برای دیزاین فضای سبز خود از جمله نوع گیاهان و گل ها و خاک و کود و طراحی های خاص و همچنین هزینه و مدت زمان اجرا با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی صحبت کنید تا شما را کاملا راهنمایی بفرمایند.
موجود فضای سبز ( اختیاریه )

کد محصول: BFC-972

فروشگاه باختر سعادت آباد

فضای سبز ( اختیاریه )

0 تومان
فضای سبز_ اختیاریه طراحی و اجرا فضای سبز اختیاریه با کاشت درختچه و گیاهان سبز به صورت زیبا دیزاین شده است.
ناموجود نخل زینتی ( نخل پالم )

کد محصول: BFC-2288

فروشگاه باختر سعادت آباد

نخل زینتی ( نخل پالم )

96,120 تومان
نخل زینتی ( نخل پالم ) از هر نوعی که باشند به تدریج پس از رشد ونمو به دو دسته تقسیم می شود : 1- آنهایی که برگ های شانه ای دارند. 2- آنهایی که دارای برگ های پنجه ای هستند. نحوه نگهداری نخل دما : نخل های فونیکس، کامروپس و واشنگتونیا دماهای پایین را بهتر تحمل می کنند ولی در مناطق سرد در زمستان باید به گلخانه منتقل شوند. در نخل های دیگر دما باید بالاتر از 12 درجه سانتیگراد باشد. نور : نخل ها در گلخانه ها باید در محل به نسبت سایه قرار داده شوند و در رشد آنها در منازل هم در سایه بهتر صورت می گیرد، در هوای آزاد نیز آنها را باید در محلی به نسبت سایه قرار داد. آبیاری : بسیاری از ریشه های نخل ها در بخش فوقانی سطح زمین، یعنی در بخش طوقه گیاه متمرکز است. در صورتی که به مسایل آبیاری و کودپاشی آنها توجه شود سال ها می توان یک نخل بزرگ را در گلدان نگهداری کرد. خاک : نخل ها به آمیخته خاکی حاصلخیز که شامل 2 قسمت خاک باغچه، یک قسمت خاکبرگ و یک قسمت پیت است نیاز دارند. کوددهی : کود پاشی در زمانی که گیاه در حال رشد و نمو باشد و در مقابل کودپاشی متعادل که باشد، واکنش خوبی نشان می دهد. رشد و نمو نخل ها به کندی صورت می گیرد. به عنوان مثال یک کنتیای یک ساله که دارای 3 تا 4 برگ است فقط 25 سانتی متر ارتفاع دارد و همچنین گیاه در 4 سالگی همین تعداد برگ را داشته ولی ارتفاع آن به 60 تا 70 سانتی متر خواهد رسید، رشد و نمو خرما نیز به همین منوال است. نخل ها با بذر و به ویژه پا جوش افزایش می یابند.
ناموجود یوکا (گل زنگوله ای)

کد محصول: BFC-2285

فروشگاه باختر سعادت آباد

یوکا (گل زنگوله ای)

50,760 تومان
یوکا (زنگوله ای) Adams needdle/ Spineless Yucca Yucca spp.(syn. Hyperoyucca spp.) Liliaceae/ Agavaceae گیاهی است از تیره Agavaceae و گاهی در تیره سوسن سانان قرار داده می شود. برگ ها بزرگ، کشیده، خنجری شکل و نوک تیز بوده در کاشت گروهی مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است یک یا چند گیاه داخل یک گلدان کشت شود. با حذف جوانه انتهایی، گیاه دو یا سه شاخه می شود. ساقه گل دهنده هر چند سال یک بار ظاهر شده و گل های سفید کرمی به تعداد زیاد به شکل زنگوله ای کوچک و واژگون ظاهر می شوند ولی در آپارتمان کمتر به گل می نشیند. برخی انواع آن دوبار در سال گل می دهند. برخی گونه ها (Y.whipplei) تک بر بوده و پس از گلدهی ازبین می روند. گل ها در برخی ارقام معطرند. رشد گیاه به صورت طوقه ای بوده و برخی گونه ها ساقه کوتاهی دارند. البته به وسیله هرس تا حدودی می توان گیاه را وادار به ایجاد ساقه کرد. نیازها دما: برخی از یوکاها به سرما مقاومند که در ایران به مقدار زیاد در هوای آزاد کشت و کار شده است. نور: به نور کافی احتیاج دارد و از نور وسط روز به ویژه پشت پنجره بیزار است و در محلی آفتابی در یک خاک سبک شنی به خوبی رشد می کند. نیازآبی: یوکا از گیاهانی است که به کم آبی مقاوم است و برای جاهای خشک می توان از آن استفاده کرد. خاک: ترکیب معمولی افزایش یوکا با بذر، پاگیاه(Offset)، قلمه ساقه یا قلمه ریزوم قابل افزایش است. به طور معمول از پاگیاه به عنوان قلمه برای افزایش استفاده می شود.
ناموجود کاج نوئل

کد محصول: BFC-2079

فروشگاه باختر سعادت آباد

کاج نوئل

0 تومان
کاج نوئل کاجی است که به واسطه کریسمس اهمیت پیدا کرده است. آبیاری : در ۲سال اول کاشت، آبیاری منظم برای استقرار این گیاه بسیار مهم است ولی پس از آن هفته ای یکبار آبیاری عمیق انجام شود. نور : به ۶ساعت آفتاب کامل در روز نیاز دارد یعنی آفتاب کامل البته سایه آفتاب هم تحمل می کند ولی حجم گلدهی و رشد هم کاهش میابد. خاک : در هر نوع بافت خاک اعم از شنی، رسی، لومی به شرط زهکشی خوب وعدم خفگی خاک قادر به زندگی است ولی ازنظر واکنش، خاک های خنثی تا اسیدی را ترجیح می دهد. ریشه های این گیاه سطحی می باشد بنابراین افتادگی دراثر بادهای شدید در گونه های ان رخ می دهد پس از آبیاری سطحی و زیاد بپرهیزید. دما : مانند اکثر کاج ها به سرما مقاوم است ولی درکل به خاطر مناطق بومی خود طالب هوای خنک و رطوبت بالا می باشند. هرس : هرس کردن شاخه های خشک و سرشاخه های سبز برای پر شدن و شاخه زایی بیشتر توصیه می شود. تغذیه : اگر درخت شما بزرگ است می توانید از کودهای کند رهاشونده هر ۳یا ۴ماه یکبار استفاده کنید چون درختان بزرگ ریشه های بیشتر و عمیق تری دارند و می توانند مواد غذایی عمق خاک را نیز مصرف کنند ولی درختان کوچکتر را هر ماه با کوهای کامل تغذیه کنید. تکثیر : درختی سخت ریشه زا است و به وسیله ی قلمه های چوب سخت در محیط مرطوب و با هورمون های ریشه زایی در آخر پاییز و اوایل زمستان تکثیرمی شود این درخنان دارای خاصیت مکان نگاری می باشند یعنی اگر از شاخه های عمودی قلمه گرفته شود درخت عمود رشد می شود ولی اگر از شاخه های افقی قلمه گرفته شود درختی افقی رشد بوجود می آید. مشکلات : در فصل بهار بخاطر بارندگی و اختلاف دمای شب و روز این درخت مستعد قارچ و در نتیجه سوزن ریزی می باشد پس برای پیشگیری بهتر است با سموم قارچ کش سیستمیک آنرا ضد عفونی کنید همچنین به یاد داشته باشید که برای جلوگیری ار قارچ و سوزن ریزی هرگز روی برگ های درخت آبپاشی نکنید. یا درخت نوئل جوان را کنار نوئل بزرگ نکارید. بیماری های باکتریایی : معمولا به صورت خشک شدن و مردن شاخه های درخت از پایین به سمت شاخه های بالایی خود را نشان می دهد یا سوزن ها به رنگ قهوه ای یا بنفش در می آید !! برای پیشگیری از این بیماریها در دوران خشک و تابستان به گیاه هرگز استرس آبی یعنی بی آبی وارد نشود و در صورت دیدن علایم سریعا شاخه های آلوده را هرس کنید و از ته بچینید !
ناموجود کاج نوئل

کد محصول: BFC-1457

فروشگاه باختر سعادت آباد

کاج نوئل

162,000 تومان
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;