سبد خرید 0
جعبه کادویی با گل
حالت نمایش :
موجود باکس گل رز

کد محصول: BFC-2921

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز

130,000 تومان
باکس گل مقوایی با شاخه گل رز قرمز تزئین شده است. ین باکس گل رز زیبا محصولی از فروشگاه BFC می باشد. که با ظاهری شیک و زیبا اماده ارائه به شما عزیزان می باشد. رز قرمز به معنای عشق واقعی است و بهترین وسیله برای ابراز علاقه شما به فردی که دوستش دارید . قرار گیری این رز ها در یک باکس شیک یک مجموعه ی زیبا را به وجود آورده است. که این مجموعه زیبا وسیله ی مناسبی برای هدیه دادن به مناسبت های مختلف است . می توانید آن را در روز مادر به ماد خود هدیه دهید و احساسات خود را به این وسیله بیان کنید یا هدیه مناسبی برای تولد، سالگرد ازدواج ،سالگرد دوستی، شروع یک رابطه عاشقانه و.... است. بیان کردن احساساتتان به طرف مقابلتان از طریق گل بهترین راه است.
موجود باکس گل هدیه

کد محصول: BFC-2905

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل هدیه

325,000 تومان
این باکس گل هدیه زیبا محصولی از فروشگاه BFC می باشد. که با ظاهری شیک و زیبا اماده ارائه به شما عزیزان می باشد. این باکس گل شامل گل های داودی میناتوری(کرزنتیا) است و مناسب قرارهای کاری و هدیه تولد و ... می باشد.
موجود باکس رز و جعبه کادوئی با رز

کد محصول: BFC-2811

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس رز و جعبه کادوئی با رز

845,000 تومان
باکس گل ویژه دارای جعبه کادویی قلبی با گل رز هلندی قرمز تزیین شده است .اسفنج خارجی آب کشیده در آن به کار رفته است که باعث می شود گل ها به مدت 1 هفته سالم بمانند. قیمت این محصول میتواند بسته به اندازه و نوع جعبه و همچنین تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل و جعبه کادویی با گل

کد محصول: BFC-2485

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل و جعبه کادویی با گل

425,000 تومان
باکس گل ویژه دارای جعیه مقوایی مخصوص با گل رزنابلوس سفید ممتاز با یک دیزاین زیبا تزئین شده است. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل رز و جعبه کادوئی با رز

کد محصول: BFC-2484

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل رز و جعبه کادوئی با رز

485,000 تومان
باکس گل ویژه دارای جعبه مقوایی مخصوص با گل رزهلندی زرد لب ماتیکی ممتاز با یک تزئین زیبا یک باکس شیک و خاص را ایجاد کرده است. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل جعبه کادویی با گل رز و آنتریوم

کد محصول: BFC-2428

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل جعبه کادویی با گل رز و آنتریوم

410,000 تومان
باکس گل ویژه دارای جعبه مخصوص با گل های آنتوریوم بنفش، رزهلندی سفید ممتاز با برگ های زینتی یهک دیزاین شیک و خاص را نمایان کرده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل جعبه کادویی با گل رز

کد محصول: BFC-2427

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل جعبه کادویی با گل رز

230,000 تومان
باکس گل مقوایی دارای جعبه کادوئی با 5 شاخه گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز با برگ های زینتی به شکل زیبایی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل جعبه کادویی با گل رز

کد محصول: BFC-2425

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل جعبه کادویی با گل رز

180,000 تومان
باکس گل مقوایی دارای جعبه مخصوص با 4 شاخه رز هلندی قرمز به همراه ریشه و برگ های زینتی تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل جعبه کادویی با گل رز

کد محصول: BFC-2424

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل جعبه کادویی با گل رز

225,000 تومان
باکس گل مقوایی دارای جعبه مخصوص با 5 شاخه گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز با برگ شمشیری با چیندمان زیبا تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل جعبه کادویی با گل رز و عروسک

کد محصول: BFC-2391

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل جعبه کادویی با گل رز و عروسک

330,000 تومان
باکس گل مقوایی با 10 شاخه گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز به همراه عروسک تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باکس گل مقوایی

کد محصول: BFC-2360

فروشگاه باختر سعادت آباد

باکس گل مقوایی

115,000 تومان
باکس گل مقوایی با گل رزهلندی زرد لب ماتیکی ممتاز تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
موجود باگس گل ویژه

کد محصول: BFC-2359

فروشگاه باختر سعادت آباد

باگس گل ویژه

885,000 تومان
باکس گل ویژه با گل رزهلندی قرمز فوق ممتاز با یک چیندمان ساده ولی با حس زیبایی خاص تزئین شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این پایه گل می تواند بسته به تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل کمتر از 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

بنسای جینسینگ فیکوس

نحوه نگهداری و شناخت گیاه آپارتمانی بنسای جینسینگ فیکوس