سبد خرید 0
بذر- کود - سم
حالت نمایش :
موجود کود سه بیست

کد محصول: BFC-4227

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود سه بیست

25,000 تومان
مصرف کود سه بیست برای گیاهان آپارتمانی، در صورتی که شما به داشتن گل و گیاه علاقه زیادی دارد، لازم است بدانید که باید مواد مغذی مورد نیاز با آن را تامین کنید که می‌توانید این کار را با استفاده از کود سه بیست انجام دهید. این کود تمامی کمبودها و نیازهای گل را رفع می‌کند و به رشد گیاه کمک می‌کند. نیتروژن موجود در این کود به عملیات فتوسنتز کمک می‌کنند. از طرفی باعث رشد سریعتر شاخ و برگ گیاهان و افزایش بذر و میوه می‌شود. این کود شامل ۲۰ درصد فسفر، ۲۰ درصد ازت و ۲۰ درصد پتاس است، به این دلیل که ۲۰ درصد از هر کدام از این عناصر را در بر می‌گیرد به آن کود سه بیست می‌گویند. استفاده از این کود برای گیاهان بسیار مفید است و به رشد آن ها کمک می کند. این کود از آنجایی که تمامی عناصر مورد نیاز گیاه را به همراه دارد و از طرفی تغذیه ی موردنیاز گیاه را تامین می‌کند به آن کود کامل می‌گویند. از این کود برای هر گیاهی می‌توان استفاده کرد. طریقه مصرف این محصول به صورت زیر است: سیستم های آبیاری : 1 تا 5 گرم پودربسته به اندازه گیاه و جثه گیاه دارد، یک قاشق چایخوری سرخالی، معادل 2.5 گرم، در 1500 میلی لیتر (معادل یک بطری آب معدنی) ترکیب و حل کنید سپس و به گیاهانتان را تغذیه کنید. اگر گیاه به مدت طولانی رشد نکرده و تغییر زیادی در آن ایجاد نشده است، می توانید یک قاشق چای خوری سرخالی معادل 2.5 گرم در 500 میلی لیتر ( معادل یک بطری کوچک آب معدنی) برای تغذیه گیاه مصرف کنید.ss روش اسپری یا محلول پاشی : 1 گرم (معادل 1/3 قاشق چایخوری) را در 250 میلی لیتر (یک فنجان) حل کرده و روی گیاه اسپری کنید. می توان آن را هر 10 روز یکبار برای اسپری کردن استفاده کرد و هر 14 روز یکبار برای آبیاری استفاده کرد. فروشگاه BFC مفتخر است این محصول را پس از سفارش شما در تهران در کمتر از سه ساعت به شما تقدیم کند.
موجود کود بوته آنتوریوم

کد محصول: BFC-1121

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود بوته آنتوریوم

25,000 تومان
کود گل آنتوریوم نیاز به هوای مرطوب و یکنواخت جنگلی و همچنین نور زیاد دارد. درجه حرارت در تابستان ۳۰-۲۵ درجه و هر ۳ تا ۴ روز یکبار آبیاری می شود. در زمستان دمای ۱۶ درجه برای گیاه مطلوب است و آبدهی به هفته ای یکبار کاهش یابد. این گیاه برای گلدهی نیاز به یک دوره سرما و از همه مهمتر به کود حاوی عناصر گلدهی نیاز دارد. تغذیه این گیاه به ارکیده ها نزدیک تر می باشد و به کمبود عنصر کلسیم و منیزیم حساس می باشد. گاهی با کمبود این عناصر علائم شبیه به قارچ گرفتگی بروز می کند. فرمولاسیون این کود شامل : نیتروژن %17، فسفر قابل دسترس (P2O5) : 5%، پتاسیم محلول (K2O) : 40%، آهن: %7.8، منگنز : %3.5، کربن آلی : %3، بر: %0.4 میزان بالاتر پتاسیم در این کود سبب افزایش گلدهی گیاه شما می شود. طریقه مصرف : دو درب در نیم لیتر آب حل کنید و مقداری از محلول بدست آمده را روی برگ و ساقه گیاه اسپری کرده و سپس گیاه را با مابقی محلول آبیاری کنید. این عمل را هر 10 الی 14 روز یکبار انجام دهید.
موجود کود بنفشه آفریقایی

کد محصول: BFC-1120

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود بنفشه آفریقایی

18,000 تومان
کود بنفشه آفریقایی، از آنجایی که محیط کشت بنفشه آفریقایی فاقد خاک (رس) است تقریبا هیچ گونه مواد غذایی برای رشد گیاه ندارد از این جهت در آب آبیاری از محلول کود مناسب استفاده می‌شود. بنفشه آفریقایی در جوانی به کود با مقدار نیتروژن بالا، و هنگام گلدهی به نیتروژن کم و فسفر و پتاسیم بالا نیاز دارد. در صورت پرورش در محيطي با نور مناسب به طور مرتب گل مي‌دهد. منبع تامين نور مي‌تواند آفتاب غير مستقيم يا نور حاصل از لامپ مهتابي و آفتابي باشد. بهترين روش آبياري آن است كه از پايين صورت گيرد. اما دقت كنيد گلدان را بيش از نيم ساعت در آب قرار ندهيد، زيرا سيستم ريشه‌اي در بنفشه آفريقايي كوچك و ظريف است. مراقب باشيد برگ و ساقه و گل با آب خيس نشود. از خصوصیات ترکیبی خوب این کود می توان به این نکته اشاره نمود که بر اساس نیاز رشد رویشی و زایشی ( گلدهی ) بنفشه آفریقایی آماده شده که می بایست آنرا در آب 4 تا 5 سی سی در یک لیتر آب محلول و در بشقاب ته گلدان های بنفشه آفریقایی قرار دهیم تا گیاه از عناصر تغذیه کامل بهره مند شود. اين كود با داشتن تمام تركيبات N.P.K و مواد ريز مغذي، با كربن آلي و آمينو اسيدها و پپتیدها نیز غني شده است تا باعث شود مواد آلي و غذايي موجود در خاك به سرعت توسط ريشه جذب شود و در دسترس گياه قرار گيرد. روش مصرف : قوطى را خوب تكان دهيد دو درب قوطى ( 10میلی لیتر ) را در دو ليوان ( نيم ليتر ) آب حل كرده, سپس به علت ضعيف بودن بافت ريشه گياه، بايد اين مخلوط را مانند زمان آبيارى داخل ظرف زير گلدان بنفشه آفريقايي بريزيد. كوددهى را مي توانيد هر ١٠ تا ١٤ روز يكبار انجام دهيد.
موجود کود کاکتوس

کد محصول: BFC-1119

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود کاکتوس

18,000 تومان
کود کاکتوس کم ازت برای کاکتوس مناسب است. در طی پاییز و زمستان تنها هر دو تا سه ماه یک مرتبه به کود احتیاج دارد. کودهایی که به تدریج در خاک آزاد می‌شوند نیز برای کاکتوس مناسب هستند، اما این کودها تنها یک مرتبه در بهار به خاک افزوده می‌شوند . تهویه خوب هوا و نور خورشید مستقیم و زهکشی خاک ( جهت جلوگیری از پوسیدگی ریشه ) از نکات ضروری نگهداری کاکتوس است. این کود بیشتر در زمان های که کاکتوس ها در بهار تا اواخر شهریور ماه فعال هستند در اختیار گیاه قرار می گیرد و بندرت در زمستان از آن استفاده می گردد مگر اینکه محیط نگهداری بالای 20 درجه سانتی گراد باشد. مقدار مصرف : هر دو ماه یکبار 10 سی سی در نیم لیتر آب مصرف می شود جهت رشد کاکتوس ها و در بهار تا پاییز حداکثر هر 2 هفته یک بار به مقدار 15 سی سی در یک لیتر آب برای کاکتوس های کوچک و برای بزرگ ها 20 سی سی تا 22 سی سی در یک لیتر آب
موجود کود بوته های ارکیده

کد محصول: BFC-1118

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود بوته های ارکیده

25,000 تومان
کود بوته ای گل ارکیده در زمان گلدهی می باشد.
موجود کود بوته ارکیده

کد محصول: BFC-1115

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود بوته ارکیده

25,000 تومان
کود بوته مخصوص گل ارکیده بعد از گلدهی می باشد.
موجود کود انرژیل

کد محصول: BFC-1114

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود انرژیل

18,000 تومان
این محصول حاوی مواد عالی و هورمون‌ های مخصوص ریشه‌ دار کردن قلمه می‌ باشد. این محلول کمک موثری به ریشه زایی برگ یا قلمه تازه جدا شده از منبع می‌باشد و از فاسد شدن قلمه جلوگیری می‌کند. استفاده ازهورمون ریشه زایی تکثیر برخی از گیاهانی را که به سختی می توان آنها را با موفقیت قلمه زد، خیلی آسانتر می کند. حتی در مورد برخی از گیاهان مانند پاپیتال که به راحتی ریشه تولید می کنند، استفاده از این محصول سبب افزایش کیفیت و قدرت ریشه های تولیدی نسبت به ریشه های تولید شده در خاک معمولی دارد. انرژیل یک ژل شفاف می باشد که با آب محلول می شود. این ژل حاوی مواد عالی و هورمون‌ های مخصوص ریشه ‌دار کردن قلمه یعنی آلفا استیک اسید (NAA) می‌باشد و کمک موثری به ریشه ‌زایی برگ یا قلمه تازه جدا شده از منبع می‌باشد. این ژل دارای 3 PPM ماده ی موثره بوده که این میزان برای حداکثر کردن ریشه زایی کافی است به راحتی به ساقه گیاه چسبیده و برخلاف هورمون های پودری یا مایع دیگر با آبیاری از ساقه جدا نخواهد شد. محل برش قلمه را پوشش داده تا ریشه به سرعت خارج گشته و با تامین ویتامین های لازم از ریشه هنگام خروج محافظت کند. این محصول با پوشش محل برش از ورود عوامل بیماری زا جلوگیری کرده استفاده ازهورمون ریشه زایی تکثیر برخی از گیاهانی را که به سختی می توان آنها را با موفقیت قلمه زد، خیلی آسانتر می کند. طریقه مصرف : بذر یا قلمه تازه جدا شده را یک تا پنج دقیقه داخل محلول قرار دهید و سپس آن را در محیط کاشت بکارید.
موجود کود لاکی بامبو

کد محصول: BFC-1113

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود لاکی بامبو

18,000 تومان
بامبوها را هم می‌توانید در آب و هم در خاک نگهداری کنید. اما آن چیز که سبب شده که اکثرا این گیاه را در آب نگهداری کنند، راحت‌ تر بودن کنترل شرایط برای گیاه است. بامبو ها را نباید با آب شور یا حاوی کلر و مواد معدنی بسیار و یا آب شیرین آبیاری کرد. با قرار دادن بامبو در خاک، احتمال شور شدن خاک بیشتر می‌شود و این ممکن است به بامبوی شما آسیب بزند. شما می توانید بامبوی خودرا در ظرفی حاوی مقداری سنگ ریزه ( برای حمایت گیاه ) و آب ( که تا روی ریشه‌ها آمده ) براحتی نگهداری کنید. نیاز غذایی بامبو بیشتر شامل نیتروژن و فسفر می باشد، زیرا نیتروژن برای رشد رویشی و تولید برگ نیاز است و فسفر برای داشتن ریشه های شاداب و سالم. بامبو گیاهی‌ است‌ که‌ در دامنه کوه‌ها و تپه‌هایی‌ که‌ دارای رطوبت‌ 65 تا 90 درصد باشد روئیده یا کشت می‌شود. هر چه‌ میزان‌ رطوبت‌ و حرارت‌ بیشترباشد، کیفیت محصول بهتر خواهد بود. بهتر است گلدان بامبو را در معرض نور شدید خورشید قرار ندهید بهترین شرایط برای نگهداری این گیاه این است که آن را در فاصله 2 تا 3 متری پنجره قراردهید. به چند علت ممکن است برگ بامبوهای شما زرد شود: آب آن را به موقع عوض نکرده اید . گیاه را در معرض نور یا باد شدید قرار داده اید . از آب لوله کشی استفاده کردید که کلر زیادی داشته است. برای جلوگیری از آسیب دیدن گیاه بهتر است آب را یک روز قبل در جایی قرار دهید و زمانی که کلر آن از بین رفت به گلدان اضافه کنید. توجه کنید که هر 15 الی 20 روز یک بار باید آب گیاه بامبو را عوض کرد. بامبو املاح موجود در آب را جذب و به این ترتیب رشد می کند. با تعویض آب، املاح مورد نیاز در اختیار گیاه قرار می گیرد و در نتیجه، رشد سریع تر را شاهد خواهید بود. گیاه بامبو مانند هر گیاه دیگری برای رشد و نمو نیاز به تغذیه مناسب دارد. از آنجایی که بامبو در آب نگهداری می شود بنابراین تغذیه گیاه اهمیت بیشتری پیدا می کند. می توان از آب آکواریوم برای تغذیه این گل استفاده نمود، یا اینکه داخل ظرف آب لاکی بامبو ماهی نگهداری کرد یا مدفوع ماهی تغذیه ی بامبو شود. طریقه مصرف : به ازای هر لیتر آب، نصف درب در محلول اضافه کنید و این عمل را هر 30 روز یکبار انجام دهید.
موجود کودبونسای

کد محصول: BFC-1112

فروشگاه باختر سعادت آباد

کودبونسای

18,000 تومان
درختچه بونسای در فصل رشد مثل همه گیاهان ، برای سالم ماندن به کود نیاز دارد . با این حال ، شما باید فقط بون سای را در طول فصل رشد و نه در طول زمستان و یا اواخر پاییز بارور کنید . زمان اولیه تغذیه از بهار تا اوایل پاییز است. انواع زیادی کود و برنامه های مختلف برای پیروی وجود دارد ، اما برای یک رژیم اولیه می توانید از یک غذای گیاهی متعادل (10 - 10 - 10 یا چیزی مشابه) استفاده کنید ، (طرز مصرف روی بسته را یک بار در ماه در طی فصول گرم دنبال کنید) . فرمولاسیون این کود شامل: نیتروژن 20%، فسفر قابل دسترس (P2O5): 20% ، پتاسیم محلول (K2O): 20% ، کربن آلی: 10% و همچنین حاوی عناصر میکرو از جمله آهن، منگنز، بر، روی و مس می باشد . بونسای به علت رشد در یک محیط محدود و کوچک، نیازمند مواد غذایی هستند که باید فقط با کودهای شیمیایی تأمین شود ، نیتروژن برای رشد برگ و سبزی بونسای ، فسفر برای فعالیت های شیمیایی و تولید انرژی در گیاه و پتاسیم برای فعالیت های اسمزی و سلامتی گیاه . ازآنجایی که این بونسای ها در فضای نسبتا کوچکی هستند پس تغذیه با کودهایی با فسفر کمتر توصیه می شود. بنابراین تغذیه از مهم ترین عوامل مورد نیاز آنان است و بدون آن قادر به ادامه ی حیات نیستند و نمی توانند زنده بمانند . طریقه مصرف : دو درب در نیم لیتر آب حل شود ، روی برگ و ساقه اسپری کرده ، سپس گیاه را با بقیه محلول آبیاری کنید . این روند را 10 تا 14 روز یکبار انجام دهید .
موجود کود گیاهان سبز آپارتمانی

کد محصول: BFC-1111

فروشگاه باختر سعادت آباد

کود گیاهان سبز آپارتمانی

18,000 تومان
گیاهان سبز به صورت طبیعی مواد غذایی مورد نیاز خود را از زمین دریافت می کنند و به کمک آن رشد و نمو خود را انجام می دهند . برخی از این گیاهان سبز امروزه در آپارتمان ها نگهداری می شوند که در کنار شرایط نوری و آب وهوایی مناسب به علت غنی نبودن کافی خاک گلدان به مواد تقویتی و مغذی مکمل برای رشد بهتر و بیشتر گیاه و یا مقاوم سازی گیاه در برابر هرگونه آفات نیاز دارند . این مواد غذایی مکمل گیاه به شرط استفاده صحیح و درست تاثیر چشم گیری در رشد سلامت بیشتر گیاه دارند . کود گیاهان سبز آپارتمانی شرکت Green Growth ساخته شده به دست متخصصین کشور ایتالیا می باشد که از کیفیت و تاثیر بالایی برخوردار است . طریق مصرف : دو درب در نیم لیتر آب حل نموده و آن را روی برگه و ساقه گیاه خود اسپری کنید . سپس گیاه را با بقیه محلول تهیه شده آبیاری کنید و این روند را 10 الی 14 روز یکبار انجام دهید .
ناموجود خاک و کود آماده کاشت گیلدا - 4 لیتری

کد محصول: BFC-3197

فروشگاه باختر سعادت آباد

خاک و کود آماده کاشت گیلدا - 4 لیتری

70,000 تومان
داشتن گیاهانی سالم و زیبا نیازمند مراقبت‌هایی ویژه است. در این میان محصولات متنوعی برای گیاهان تولید و عرضه می‌شود. خاکی که برای گلدان مورد استفاده قرار می‌گیرد از نظر خواص طبیعی و شیمیایی با خاک باغچه متفاوت است. اگر خاک بیش‌ از حد سبک باشد مواد غذایی آن در اثر آبیاری، سریعا شسته می‌شود و گیاه دچار کمبود مواد غذایی خواهد شد. سنگینی بیش‌ از حد خاک گلدان نیز مانع از خارج شدن آب اضافی گلدان می‌گردد و ریشه‌ی گیاه را با کمبود اکسیژن روبرو می‌کند. این محصول ترکیبی از ورمی کمپوست استاندارد گیلدا، پرلیت، کوکوپیت، زغال چوب، ورمیکولیت، پیتت ماس، خاک برگ، خاک رس، ماسه برای رشد بهتر گیاه استفاده شده است. گیلدا نزدیک به ده سال است که در زمینه‌ تولید نهاده های کشاورزی تحقیق و فعالیت می‌نماید. تحقیقات تخصصی انجام‌شده توسط متخصصان این برند، باعث تولید محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا شده است. محصولات گیلدا علاوه بر استفاده در بخش کشاورزی، برای پرورش و رشد گیاهان خانگی بسیار مفید و مناسب هستند. استفاده از این محصولات سلامتی و شادابی بیشتری به گیاهان شما خواهد بخشید. ↑ تمیز و بهداشتی ↑ بدون علف هرز ↑ ترکیب شده با کود بدون نیاز به افزودنی های دیگر ↑ کاملا ارگانیک و بدون مواد شیمیایی ↑ دارای پروانه ارگانیک، بهداشتی و بهره برداری ↑ مناسب رشد و گلدهی گیاهان آپارتمانی
ناموجود خاک کاکتوس ارگانیک گیلدا- 1 لیتری

کد محصول: BFC-3028

فروشگاه باختر سعادت آباد

خاک کاکتوس ارگانیک گیلدا- 1 لیتری

20,000 تومان
کاکتوس‌ها گیاهانی زیبا هستند که در مقایسه با سایر گیاهان، مقاوم ترند و نیاز به مراقبت چندان زیادی ندارند. بسیاری از افراد از ماسه به‌عنوان خاک این گیاهان استفاده می‎‌کنند که کاری نادرست است. زیرا ماسه مواد غذایی مناسبی در اختیار گیاه قرار نمی‎‌دهد و رشد گیاه را بسیار کند خواهد کرد. کاکتوس به خاکی نیاز دارد که به ‌راحتی رطوبت را جذب کرده و مدت‌زمان زیادی آن را در خود نگه ندارد. نگهداری طولانی مدت رطوبت در خاک باعث پوسیدگی و از بین رفتن ریشه می شود. خاک این گیاه باید هوای موردنیاز را در اختیار ریشه‌ی گیاه قرار دهد. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید «خاک کاکتوس» است که توسط «گیلدا» در بسته‌های یک و نیم کیلوگرمی تولید می‌شود. این خاک ترکیب بسیار خوبی برای رشد و نمو کاکتوس‌ها داشته و هر آنچه را که کاکتوس نیاز دارد در اختیارش قرار می‌دهد. این محصول بدون هرگونه آفت عرضه می‌شود و برای رشد بهتر گیاه توسط کود ورمی کمپوست استاندارد و ارگانیک گیلدا غنی شده است. گیلدا نزدیک به ده سال است که در زمینه‌ تولید نهاده های کشاورزی تحقیق و فعالیت می‌نماید. تحقیقات تخصصی انجام‌شده توسط متخصصان این برند، باعث تولید محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا شده است. محصولات گیلدا علاوه بر استفاده در بخش کشاورزی، برای پرورش و رشد گیاهان خانگی بسیار مفید و مناسب هستند. استفاده از این محصولات سلامتی و شادابی بیشتری به گیاهان شما خواهد بخشید. این محصوال در گل باختر موجود است و بعد از سفارش ارسال میگردد..................طریقه مصرف این محصول را به تنهایی در گلدان استفاده نمایید، بدون نیاز به ترکیب با کود یا مواد دیگر ساير مشخصات • پاکیزه، بهداشتی، بدون بو، عاری از مواد شمیایی و سازگار با محیط زیست • بالا بودن میزان عناصر اصلی غذایی جهت رشد و گل دهی کاکتوسهای آپارتمانی • محافظت عالی از گیاه در برابر بسیاری از بیماریها و آفات • عاری از باکتری های غیر هوازی، قارچ ها و میکروارگانیسم های پاتوژن • دارا بودن عناصر میکرو مانند آهن، روی، مس و منگنز • افزایش مقاومت گیاه نسبت به استرس و تنش های محیطی • حاوی سطح بالایی از عناصر ضروری برای رشد گیاهان • pH خاک در محدوده خنثی • بهبود حاصلخیزی و افزایش رشد ریشه گیاه و تحریک زندگی میکروسکوپی در خاک • ارتقاء مقاومت در برابر پاتوژنها و عوامل بیماری زای خاک • تداوم گلدهی گونه های مختلف کاکتوس • بهبود جوانه زنی و پاجوش های کاکتوس ها • جایگزینی مطمئن برای خاک و کودهای حیوانی سنتی و شن ماسه • حذف مصرف کودهای شیمیایی و مواد محرکه رشد خارجی • حفظ کیفیت و افزایش زمان نگهداری گل های کاکتوس ها
نمایش کالاهای موجود
تازه های بلاگ

انواع ارکیده قسمت 1

انواع ارکیده 


ارکیده در شکل ها و اندازه های مختلف در کشور های مختلف رویش می کند .
ارکیده یکی از هزاران گیاه گلدار می باشد که خصوصیات خاص خود

شاخه گل ارکیده

نحوه نگهداری شاخه گل ارکیده

 جالبه که بدونید وقتی ارکیده را خریداری می کنید به چه صورت از آن

نحوه نگهداری بنفشه آفریقایی

بنفشه آفریقایی 


بنفشه افریقایی اگر می خام در یک جمله بیان کنم یک گیاه گلدار است که نحوه نگهداری آن ساده و نحوه تکثیر آن به سادی انجام می شود. 
این گیاه یک گیاه زیباست که دارای برگ های خاص به

فروشنده شوید

اولین بار در جهان برای گل فروشی ها

شما فروشنده گل، گیاه، کادو، ملزومات تزئینی و سایر کالاها دیگر نگران فضای مجازی و کاهش فروش

گل لیسیانتوس

 

خصوصیات گل لیسیانتوس 

یکی از گل های زیبا با رنگ های بخصوص، این گیاه شباهت زیادی به گل رز دارد اما

شاخه گل کراسپدیا


خصوصیات گل کراسپدیا 


گل فریزیا

خصوصیات گل فریزیا 

گل فریزیا با رنگ های شاد با ساقه های کوچک می تواند در بیشتر تزئینات گل

;